reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
@NaturalnaMama

Tak mam kiepska biochemie i podwyzszone ryzyko ZD.
Obstawiam, ze dzidzi jest zdrowa. Przy poprzednich dzieciach takze bylo podwyzszone, ale teraz duzo bardziej, sadze, ze ze wzgledu na moj wiek
 
@NaturalnaMama

pierwsza ciaza 29 latryzyko ZD 1:300 (pisze na oko bo nie pamietam)
w drugiej 35/36 lat1:153
w trzeciej 37/38 lat 1:57

USG jest ok, wad wspolistniejacych nie stwierdzono.
Zbadan prenatalnych (Poznan Euromedicus na ul. Wojskowej bylam niezadowolona, ale konsultacja genetyczna w ogole dramat)
Konsultowalam wiec tez u dr. Kocylowskiego, ktory robil mi prenatalke w ciazy nr 2 ibedzie robil drugie prenatalne w trzeciej ciazy. Moja prowadzaca wypisala mi skierowanie do szpitala, poniewaz nie moge miec tego zabiegu w trybie ambulatoryjnym, wiec pewnie potrzymaja mnie 3doby...
 
@Shaer Pewnie masz rację, że to kwestia wieku, ale żyć 5 miesięcy w niepewności to dłuuugo. Mam nadzieję, że badanie pójdzie sprawnie i czekają Cię uspakajające wyniki (i pewność co do płci ;) ). W szpitalu trochę odpoczniesz ;)
 
@NaturalnaMama

pierwsza ciaza 29 latryzyko ZD 1:300 (pisze na oko bo nie pamietam)
w drugiej 35/36 lat1:153
w trzeciej 37/38 lat 1:57

USG jest ok, wad wspolistniejacych nie stwierdzono.
Zbadan prenatalnych (Poznan Euromedicus na ul. Wojskowej bylam niezadowolona, ale konsultacja genetyczna w ogole dramat)
Konsultowalam wiec tez u dr. Kocylowskiego, ktory robil mi prenatalke w ciazy nr 2 ibedzie robil drugie prenatalne w trzeciej ciazy. Moja prowadzaca wypisala mi skierowanie do szpitala, poniewaz nie moge miec tego zabiegu w trybie ambulatoryjnym, wiec pewnie potrzymaja mnie 3doby...
Mam nadzieję że wszystko będzie ok. Dobrze ze masz juz doświadczenie z poprzednich ciąż, więc wiesz, że nie ma co panikowac :) czyli przeziernosc była ok, tylko na podstawie wieku tak wyszło?
 
Kochana trzymam kciuki. Melduj co i jak pozniej.
Ja tez msm dzis wizyte i spac od 6 nie moge.
Hej dziewczyny :)
Czy mogę dołączyć ? Podczytywalam was już od lutego bo wtedy dowiedziałam się o ciąży ale póki co uczestniczyłam głównie na innym temacie tego forum :)

Coś oosobie - mam 30 lat, dwie córki (6 lat i 14msc), i 3cie w dordze, planowany i wymarzony chlopiec (tu z dziewczynami z forum) stal sie kolejna dziewczyna :) no życie :)
Termin porodu: 23.10
Płeć : dziewczynka, to usłyszałam na 12tyd USG, nub leży i wstać nie chce :)
Hej, witamy:)
 
Na czczo tak tak .
Już wam to kiedyś pisałam ale może nie chcecie mnie słuchać ;) morfologii i innych badań w ciąży nie trzeba robić na czczo... Jednie glukozę i później ten test glukozy to na czczo. Nawet mamaginekolog kiedyś o tym mówiła, a ja Wam o tym wcześniej pisałam ;) chcecie głodować proszę bardzo , ja w pierwszej ciąży się męczyłam i jeździłam na czczo bo nie wiedzialam że nie trzeba być...
 
reklama
Już wam to kiedyś pisałam ale może nie chcecie mnie słuchać ;) morfologii i innych badań w ciąży nie trzeba robić na czczo... Jednie glukozę i później ten test glukozy to na czczo. Nawet mamaginekolog kiedyś o tym mówiła, a ja Wam o tym wcześniej pisałam ;) chcecie głodować proszę bardzo , ja w pierwszej ciąży się męczyłam i jeździłam na czczo bo nie wiedzialam że nie trzeba być...
Racja, ja też nie robię na czczo. Dzisiaj musiałam się przemeczyc, bo glukoza właśnie.
 
Do góry