reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

NaturalnaMama i zielonooka powodzenia na wizycie dzis. Czekamy na.wiesci.
Ja mam jutro i juz mam stresa. Matko jak ja sie boje... ale brdzie dobrze na.pewno wszystko
 
reklama
Brązowa wydzielina po seksie w ciązy to normalne, ja mam też taką po cytologii. Jak jest taka beżowa i następnego dnia nic nie ma to nie ma się czym przejmować.

Poleciał mi taki jasny brązowy film rano @Kffiatek ...
Używam teraz InVag. Palczeki kwasu mlekowego, zalecenie lekarza i podejrzewam, że to po tym też mi spłynęły resztki z wczoraj.
Bo się martwię. Może tak być?

Edit: dobra . Znalazłam bo już sobie zaczęłam wkręcać mega filmy ....
Screenshot_20180507-080305.png
 

Załączniki

  • Screenshot_20180507-080305.png
    Screenshot_20180507-080305.png
    87,6 KB · Wyświetleń: 306
Ostatnia edycja:
[QUOTE="olka90, post: 16618776, member: 180124"
zastanawia mnie jedna rzecz... czasem mam takie chyba skurcze macicy czy coś w tym rodzaju, nie wiem jak to nazwać. Brzuch mnie nie boli tylko wyczuwam taka jakby napiętą macicę,jak położę rękę na brzuchu to normalnie czuję że jest taka jakby napięta i twarda i za chwile puszcza i jest normalna, normalny miękki brzuch. To mogą być te skurcze Braxtona czy jak mu tam?
Wizytę mam w środę więc jeszcze tylko kilka dni i zobaczę bąbelka :D:D:D
Pisalam wcześniej ale nie wiem czy wam nie umknelo, miała któraś takie objawy???[/QUOTE]
Ja miałam w pierwszej ciąży ale chyba jakoś po 20 TC. Teraz mi się zdarzyło w ten największy upalny dzień a to był niecały 17tc... Trzeba pić magnez, pomaga. To są t skurcze przepowiadające braxona jakiegoś tam ;)
 
Pisalam wcześniej ale nie wiem czy wam nie umknelo, miała któraś takie objawy???
Ja miałam w pierwszej ciąży ale chyba jakoś po 20 TC. Teraz mi się zdarzyło w ten największy upalny dzień a to był niecały 17tc... Trzeba pić magnez, pomaga. To są t skurcze przepowiadające braxona jakiegoś tam ;)[/QUOTE]

Miałam poprzednim razem i teraz gdzieś od 15 tygodnia. Magnez biorę już 2x dziennie, ale czekam w czwartek do wizyty. Nic dobrego tak wcześnie te skurcze, dlatego znów zwolniłam :/
 
Ja po nocy trochę spokojniejsza, bo się nie zebrała żadna żywa krew, więc coś mnie tam wczoraj innego musiało szarpnąć (na szczęście).

Apetyt mi się zwiększył wyraźnie! No głodna ciągle jestem!


Aaaa widzisz ! Myślę, że to macica troszkę się rozciąga, ja też mam czasem takie kłócia albo jak wstanę to coś zaboli.
Cieszę się, że nie miałaś żadnych akcji !
A z apetytem super ! Jedz jedz:-D
Ja właśnie wszamałam największą bułę jaką się dało z wędliną serem jajkiem i pomidorem:-p rano jogurt naturalny z kiwi .
Edit: A teraz mnie koledzy z pracy poczęstowali szarlotką :-D
I ostatni poniedziałek wstaje do roboty !!! :-D

@aspekt Miałyśmy w tym samym czasie fiksacje w temacie i dobrze się nam rozwiały :-)))))
 
reklama
NaturalnaMama i zielonooka powodzenia na wizycie dzis. Czekamy na.wiesci.
Ja mam jutro i juz mam stresa. Matko jak ja sie boje... ale brdzie dobrze na.pewno wszystko

Ja też mam jutro wizytę taka zwykla kolejna ale dopiero po 21:00 haha ciemna noc , mój gin ciężko pracuje ehhh.

A 15 go mam USG polowkowe już :rolleyes:

Powodzenia na USG dziewczynki żeby już te nasze bobaski pokazały płeć hihihi :biggrin2: ( ja nie znam dalej )
 
Do góry