reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Mój mąż nie lubi wydawac kasy na mojr widzi mi sie. Ale rzecz uwazam genialna i marzylam o nim w kazdej ciazy... przynajmniej w.takim.stresie do gabinetu gina bym nie wchodziła..az sie trzese zawsze

na ali kupisz bardzo dobry za ok 80zł, ja zakupiłam swój 12 kwietna a dostarczyli mi go 30 kwietnia, więc to szybciutko (wybrałam płatną opcje za $0,68) zapłaciłam w sumie $26,03, a w PL za taki trzeba dać min 200zł (nowy)
 
Na.kiedy masz termin? W ktorym tyg jestes?
Jestem w 20+6. Termin mam na 22.05.
Będę wtedy 23+3
Jeszcze mam u swojego gina wizytę na 14.05. Na pewno go popytam, a w poniedziałek 7.05. Pójdę do tej przychodni i zapytam czy nie mogą mnie z kimś o tydzień chociaż zamienić w tej sytuacji. Może jest jakaś mama co ma termin wcześniejszy, że nie kolidowaloby.
Może się po prostu babka pomyliła...jak mnie zapisywała [emoji50] już nie wiem co myśleć.
 
Ja do porodu w ogóle się tam nie ogoliłam, nie wiem nawet czy ktoś mnie tam golił przed nacinaniem krocza, raczej nie. Ale w niektórych szpitalach golenie to obowiązek...
Rolą włosów tam na dole nie jest właśnie ochrona przed infekcjami?
Sorki, że się wtrącę, bo Was podczytuje od jakiegoś czasu i u Mamy ginekolog znalazłam artykuł o przygotowaniu do porodu
Link do: Jak przygotować ciało do szpitala do porodu? - Opowiadam historie z życia i przemycam wiedzę medyczną dla Kobiet
 
O której masz? Ja 8:40. Choxiaz tyle dobrze, że z rana, bo jak mam popołudniu to potem cały dzień chodzę podenerwowana... :/
O 10. Wyspie się i akurat pójdę ;) robiłam wcześniej badania krwi (glukoze i morfologie) oraz mocz. Także zobaczę czy wszystko gra. No i może dostanę termin na polowkowe, bo jeszcze nie mam.
 
reklama
Nie chciałam. Po prostu tak jest napisane na stronie ministerstwa zdrowia i moja lekarka tak mówiła. U nas napewno wszystko będzie ok.

QUOTE="okruszek.emi, post: 16612006, member: 45103"]No to mnie teraz przestraszyłaś [emoji17][emoji17][emoji17] ja będę grubo po tym terminie zgodnie z prawem. [emoji17][emoji17][emoji17][/QUOTE]
 
Do góry