reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Cześć wszystkim:) nadgonilam Was wreszcie. Byłam dziś na wizycie, oczywiście moja lekarz nie miała sprzętu, więc bez usg, ale w sumie tego się spodziewałam. Posluchalysmy tylko serduszka. No i muszę powtórzyć badanie moczu, bo mam liczne bakterie:/ gdzieś pisalyscie, że sok z żurawiny jest ok, tak? Może bym sobie popila? Najlepsze jest to, że ja te bakterie mam od początku i poprzednia lekarka w ogóle na to nie zwróciła uwagi:/
Teraz tylko czekam 11 dni na polowkowe.
Pozdrawiam:)
 
reklama
Jest ustawa o planowaniu rodziny z 97r.tam nie ma wprost określonego terminu ale mówi o prawie do aborcji. Uznaje się że do momentu kiedy teoretycznie niemozliwe jest przeżycie dziecka po za lonem matki. A to medyczne określa się na 22 plus 6. Tak jest w wyrokach sądowych oraz takie są praktyki stosowane w szpitalach, oczywiście mówimy o miejscach cywilizowanych które respektuja prawo. W Krakowie ciążę w dwóch szpitalach można przerwać do 24tc.tak jest ustalone, po tym okresie w Polsce legalnie juz chyba nikt się nie podejmie.
W każdym razie poproś o zmianę terminu z uwagi na zalecenia, nie musisz się tłumaczyć powiedz ze będzie bo terminie kiedy takie badanie się wykonuje.


Wiem, wiem. ...mimo wszystko bardzo dziękuję za tą informację bo jest mobilizujaca by zadziałać. A masz linka jakiegoś do tej ustawy? Czy mam poszukać?[/QUOTE]
 
Teraz po przeczytaniu tego artykułu przypomniało mi się, że chyba właśnie się podcięłam tam na krótko bez golenia ;-) Jakbym się ogoliła, to bym właśnie mogła mieć tam armagedon, bo wtedy też mi często wrastają włoski i robią się stany zapalne.
Ja uzywam takiego trymerka malego na baterie, nigdy sie nie zacielam i zawsze pare mm zostawi. Dla mnie to mega wygodne rozwiazanie.
 
reklama
Do góry