reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Mam jeszcze ze 30 stron do nadrobienia, ale czytając teraz kilka postów stwierdziłam, że też się wytłumaczę :p bo też parę razy mi się kliknąło przez pomyłkę "Nie lubię" albo ewentualnie "Stare" (np. podczas przewijania ekranu :p) i co prawda zawsze od razu cofam taką przypadkową ocenę, ale z Waszych postów zrozumiałam, że i tak autorkom ruch postów się wyświetliło, że nie lubię albo coś innego :o więc proszę mi wybaczyć, ale to były pomyłki!! ;)
 
reklama
Hmmm dziś dosyć dużo byłam na nogach stałam , szłam ... I tak teraz się dziwnie czuje , okropnie słaba jestem , coś tu miedzy nogami mnie pobolewa jak więzadła czy spojenie łonowe czy nie wiem coś tam w środku po prawej stronie ...

Przesadziłam z chodzeniem z dziś ? Czy to zakwas bo ogólnie mało się poruszam na codzien... A dziś stosunkowo dużo .:eek:
 
Hmmm dziś dosyć dużo byłam na nogach stałam , szłam ... I tak teraz się dziwnie czuje , okropnie słaba jestem , coś tu miedzy nogami mnie pobolewa jak więzadła czy spojenie łonowe czy nie wiem coś tam w środku po prawej stronie ...

Przesadziłam z chodzeniem z dziś ? Czy to zakwas bo ogólnie mało się poruszam na codzien... A dziś stosunkowo dużo .:eek:
Może coś nadwyrężyłaś, teraz trzeba poleżeć ;) dziś jakaś słaba jestem, poszłam do sklepu ok. 200 m i myślałam że nie wrócę jakoś mi tak się nogi uginały. Ja mam taką obserwację że jak jednego dnia mam więcej energii, pochodzę i dobrze się czuje to jednak na następny dzień rzeźba odpocząć :)
 
Hmmm dziś dosyć dużo byłam na nogach stałam , szłam ... I tak teraz się dziwnie czuje , okropnie słaba jestem , coś tu miedzy nogami mnie pobolewa jak więzadła czy spojenie łonowe czy nie wiem coś tam w środku po prawej stronie ...

Przesadziłam z chodzeniem z dziś ? Czy to zakwas bo ogólnie mało się poruszam na codzien... A dziś stosunkowo dużo .:eek:
W pierwszej ciąży miałam różne takie bóle właśnie, bo ruszalam się mało. Potem jak już miałam zagrożenie to cały czas leżałam i naqet jak kawałek nie przeszłam to różne bóle. Więc może być z tego, że poruszalas się więcej. Ale jak Cię niepokoi to zawsze możesz lekarza zapytać
 
@mewa416 i @NaturalnaMama

Chyba macie rację . Ja teraz serio mało sie ruszlalam , mało chodziłam od lutego to ciągle słaba zawroty głowy mdłości ogólnie mało spacerów chodzenia .

A teraz jak się ciepło zrobiło w kwietniu to starałam się chodzić na spacer rozruszać kości haha... I chyba odzwyczaiłam się od stania na nogach albo to uroki ciąży że taka słabiutka jestem i głupie chodzenie dłuższe kończy się pobolewaniem ... Ehh
 
Wiecie co dziewczyny? Zaczął mi rosnąć brzuszek i wcale nie czuje się z tego powodu dobrze. Przestałam się mieścić w swoje ulubione jeansy, sukienka w której miałam iść na majowe wesele już się nie nadaje. Jak tu się czuć atrakcyjnie skoro pasują na mnie dresy i leginsy ciążowe? Zobaczyłam się na zdjęciach z weekendowego wyjazdu i się zalamalam. Przymierzylam dzisiaj wszystkie ciuchy z szafy i nie mieszcze się w nic w czym czułambym się atrakcyjnie i kobieco :(
 
Wiecie co dziewczyny? Zaczął mi rosnąć brzuszek i wcale nie czuje się z tego powodu dobrze. Przestałam się mieścić w swoje ulubione jeansy, sukienka w której miałam iść na majowe wesele już się nie nadaje. Jak tu się czuć atrakcyjnie skoro pasują na mnie dresy i leginsy ciążowe? Zobaczyłam się na zdjęciach z weekendowego wyjazdu i się zalamalam. Przymierzylam dzisiaj wszystkie ciuchy z szafy i nie mieszcze się w nic w czym czułambym się atrakcyjnie i kobieco :(

Mam to samo... Prawie nic z szafy już nie ubiorę , zawsze szpileczki żakiecik obcisłe spodnie ....a teraz ? Nogi mi już puchną i szpilek nie ubiorę poza tym to niebezpieczne bo chodziłam w wysokich obcasach .
Żakiet ? Haha nie dopne się mam sadło pod cyckami i brzuszek też już widać . Spodnie ? Nie ma szans nie zapne ich...

Obecnie wchodzę w luźne alladynki , leginsy , dresy ... Luźne bluzki... Są fajne i w miarę ładne ubrania ciążowe , ale po co mi to , szkoda mi kasy co z tym potem zrobię ....

Też mam wesele ale w czerwcu i też nie wejde w nic . Muszę kupić sukienkę , jakas odcinana pod biustem albo ogólnie poszerzana.


Ale pamietajmy @zielonooka90 dlaczego mamy te brzuszki ? To moje 1 dziecko i czekam na nie z niecierpliwoscia i wielka miloscia :sorry2::oops: schudniemy po ciąży hihihi taka mam nadzieję :cool2:
 
Mój nosi ubranka 86 a spodenki już się robią przykrótkie ;) no ale on zaczął nosić rozmiar 80 jak miał 11 miesięcy. Jest szczuply tutaj w klatce piersiowej i brzuszku więc myślę że dlatego koszulki i body nosi zawsze mniejsze :) a tata też do niskich nie należy. 182cm to chyba nie tak mało ;)
Postawny miałam na myśli ze hm.... duży :) hihihi mój ma 179 a wagę 97kg
 
reklama
Do góry