reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Czy któraś z Was jest drugi raz w ciąży i jest ok 16 tyg i 6 dni i nadal nie czuje ruchów ? Bo zaczynam trochę swirowac. Wieczorami i rano staram się coś wyczuć i nic!
 
reklama
Dzięki za info o wysokości. Wellpur teoretycznie powinien dopasowywać się do ciała, prawda? Sama nigdy na takim nie spałam, więc nie wiem jak jest w praktyce. Ktoś Wam dobierał ten materac do dziecka, czy sami wybraliście?


Jakbym taki dostała, to... wystawiłabym na Allegro ;) ;) ;)
Śpiworek ładny tylko chyba niepraktyczny trochę. [emoji6]
 
Czy któraś z Was jest drugi raz w ciąży i jest ok 16 tyg i 6 dni i nadal nie czuje ruchów ? Bo zaczynam trochę swirowac. Wieczorami i rano staram się coś wyczuć i nic!
Ja skończyłam 17 tydzień wczoraj i nie czuję ruchów... Fakt że w ciąży byłam 10 lat temu, tak sobie tłumaczę że organizm zapomniał ;) pocieszam że jest jeszcze czas. A kiedy byłaś w ciąży, dużo czasu minęło?
 
Czy któraś z Was jest drugi raz w ciąży i jest ok 16 tyg i 6 dni i nadal nie czuje ruchów ? Bo zaczynam trochę swirowac. Wieczorami i rano staram się coś wyczuć i nic!
Nie ma powodów do zmartwień. Wdrugiej ciąży poczułam ruchy dopiero w 20 tygodniu, dwa tygodnie później niż w pierwszej. Łożysko było na przedniej ścianie a córcia mało ruchliwa, do dziś jest śpioszkiem :)
 
Cześć! Czy można jeszcze do was dołączyć? Udzielam się już na innym forum, ale jest mało aktywne, a tu wątki lecą jak szalone :) Jestem teraz w 19 tygodniu, termin mam na 2 października. Poza tym widziałam, że są tu też przyszłe mamy z Krakowa, co mnie bardzo cieszy :)

Czy któraś z Was jest drugi raz w ciąży i jest ok 16 tyg i 6 dni i nadal nie czuje ruchów ? Bo zaczynam trochę swirowac. Wieczorami i rano staram się coś wyczuć i nic!

Ja mam teraz 18+1, to moja druga ciąża i w pierwszej już czułam ruchy, a teraz średnio. Dwa razy jak się położyłam po jedzeniu i przycisnęłam rękę do brzucha to poczułam (chyba) coś bardzo delikatnego. Ginekolog już była nawet przekonana, że będę czuć ruchy, ale uspokajała mnie, że do 20 tygodnia mam się tym nie stresować. Mam łożysko podobno na przedniej ścianie i ono amortyzuje te ruchy i gorzej je czuć...
 
Zapraszamy, ja jestem z Krakowa. Poproś Szalona aby dopisała Cię w pierwszym wątku.
Pozdrowienia


Cześć! Czy można jeszcze do was dołączyć? Udzielam się już na innym forum, ale jest mało aktywne, a tu wątki lecą jak szalone :) Jestem teraz w 19 tygodniu, termin mam na 2 października. Poza tym widziałam, że są tu też przyszłe mamy z Krakowa, co mnie bardzo cieszy :)



Ja mam teraz 18+1, to moja druga ciąża i w pierwszej już czułam ruchy, a teraz średnio. Dwa razy jak się położyłam po jedzeniu i przycisnęłam rękę do brzucha to poczułam (chyba) coś bardzo delikatnego. Ginekolog już była nawet przekonana, że będę czuć ruchy, ale uspokajała mnie, że do 20 tygodnia mam się tym nie stresować. Mam łożysko podobno na przedniej ścianie i ono amortyzuje te ruchy i gorzej je czuć...
 
reklama
Tak bo on nigdy nie chce nikogo urazić ...ale jak ja się wściekne to sama jej powiem do słuchu....
Nie ma się co wściekać. Zacznij działać. Skoro mąż nic nie zrobił z tym do tej pory, to pewnie jeszcze to potrwa. Ja bym osobiście jej powiedziała kilka słów...ale tak by zachować klasę i nie zniżać się do jej poziomu...Nie zwlekałabym z tą rozmową ani chwili. Najlepiej w 4 oczy, bo przez telefon nie potraktuje tego poważnie skoro jest taka wyrachowana.
Powodzenia.
 
Do góry