reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

My tez sie dowiedzieliśmy ostatnio ze brat męża spodziewa się dziecka, fajnie, ale trochę nas to przerazilo, bo znają się niecały rok.... ale może w przed 30tka szybciej to idzie ;p
Znajoma wzięła ślub po trzech miesiącach znajomości :) dzieci nie mają, są szczęśliwi ze sobą i trzeci rok im leci, a oni mimo że po 30tce to ciągle patrzą na siebie jak zakochani nastolatkowie :) także czasem długość związku nie ma nic do rzeczy :)
 
reklama
Dziewczyny pytanie z innej beczki bo zasnąć nie moge. Ma któraś detektor tętna dziecka? Możecie się podzielić opiniami, warto? Przepraszam jak temat już był ale mam opcje kupić Angelsounds. Strasznie długie przerwy między tymi wizytami i może by mnie trochę uspokoił
Ja z kolei czytałam, ze można sie przez to nieźle nastresowac.... bo akurat moze byc maluch odworocny albo jakos my zle zmierzymy i niepotrzebny stres. Sama nie próbowałam. Polozna mowila, zeby nie przesadzać bo to zależy od budowy człowieka z detektorem może być tak że u niektórych i tak będzie to słychać po 20tyg bo np ma wiecej tłuszczu na brzuchu itp... ale nie wiem...
A ktora z Was ma ? Jakiej firmy ? Działa? Ile takie cudo kosztuje?
 
Znajoma wzięła ślub po trzech miesiącach znajomości :) dzieci nie mają, są szczęśliwi ze sobą i trzeci rok im leci, a oni mimo że po 30tce to ciągle patrzą na siebie jak zakochani nastolatkowie :) także czasem długość związku nie ma nic do rzeczy :)
No Tak, ale ja tu tego zakochania nie widzę.. ;p szybko przesli do etapu "stare małżeństwo" to ja z mezem po 10 latach znajomości żyjemy jak zakochani , dlatego bylismy w szoku.
 
Ja z kolei czytałam, ze można sie przez to nieźle nastresowac.... bo akurat moze byc maluch odworocny albo jakos my zle zmierzymy i niepotrzebny stres. Sama nie próbowałam. Polozna mowila, zeby nie przesadzać bo to zależy od budowy człowieka z detektorem może być tak że u niektórych i tak będzie to słychać po 20tyg bo np ma wiecej tłuszczu na brzuchu itp... ale nie wiem...
A ktora z Was ma ? Jakiej firmy ? Działa? Ile takie cudo kosztuje?
AngelSound,ok 100 zł. Działa pięknie. Nam sprawdził się bardzo bo ( tętna dziecka wcale nie jest tak trudno znaleźć,po prostu trzeba wiedzieć gdzie szukać) my pilnujemy tętna malucha. Owszem,jak ktoś nigdy nie mial ciazowych przygód i jest spokojny,to nie ma co schizowac. Ale nikt mi nie powie,ze to nie uspokaja. Kwestia indywidualna. Nam pani dr przyklasnela na taki pomysł,pokazała gdzie szukać i nie ma paniki wielkiej wtedy. Choć ja ostatnio panikowalam,ale to bylo z powodu bólu ;)
 
AngelSound,ok 100 zł. Działa pięknie. Nam sprawdził się bardzo bo ( tętna dziecka wcale nie jest tak trudno znaleźć,po prostu trzeba wiedzieć gdzie szukać) my pilnujemy tętna malucha. Owszem,jak ktoś nigdy nie mial ciazowych przygód i jest spokojny,to nie ma co schizowac. Ale nikt mi nie powie,ze to nie uspokaja. Kwestia indywidualna. Nam pani dr przyklasnela na taki pomysł,pokazała gdzie szukać i nie ma paniki wielkiej wtedy. Choć ja ostatnio panikowalam,ale to bylo z powodu bólu ;)
Może tez zakupie, ale chyba wstrzymam sie do 20tygodnia , nie należę do szczuplych osob i boje sie, ze mogłabym nie słyszeć:(
 
A czy jest tutaj jakaś dziewczyna z Krakowa i może polecić fajny nocleg w centrum?

Hotel PURO na przeciw galerii krakowskiej, do rynku 5 min baaaardzo fajny standard :)
Nie jestem z krk ale jest tam glowna siedziba firmy w ktorej pracuje czesto jezdzilam i spalam wlasnie tam mimo ze mamy kawalerke na pędzichowie czyli ulice dalej ale tam jest tak przyjemnie ze naciagalam firmowy budzet [emoji23]
 
Może tez zakupie, ale chyba wstrzymam sie do 20tygodnia , nie należę do szczuplych osob i boje sie, ze mogłabym nie słyszeć:(
Mnie do szczupłości bardzo daleko i nie mam zadnego problemu ze znalezieniem maluszka. Po 20 tyg to juz mam nadzieję,na porządne kopniaczki,także nie wiem czy jest sens. Jeszcze kilka tyg moze wytrzymasz,jesli żadnych problemów nie masz,a pieniadze odłozysz na cos super dla malucha :D
 
Mnie do szczupłości bardzo daleko i nie mam zadnego problemu ze znalezieniem maluszka. Po 20 tyg to juz mam nadzieję,na porządne kopniaczki,także nie wiem czy jest sens. Jeszcze kilka tyg moze wytrzymasz,jesli żadnych problemów nie masz,a pieniadze odłozysz na cos super dla malucha :D
Niby nie mam , ale chcialabym już czuc ;(
Albo słyszeć bo tak to się denerwuje czy np jest wszystko ok. Tylko nie chcialabym jeszcze bardziej sie nakręcić;)
 
reklama
Do góry