reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
17+2 i waga + 2,5 kg a brzuszka mało co bo rośnie mi od dołu delikatnie ... A u góry toz to tłuszczyk i oponka hihi :baffled::szok:
 

Załączniki

  • IMG_20180427_091850.jpg
    IMG_20180427_091850.jpg
    1,9 MB · Wyświetleń: 87
Ja też jestem w tej tabelce zgodnie z czasem... Ale tam pisze że będę ważyć 71,5 kg .... Yyyy ale jak to :szok::confused:
To ze jest tak napisane to wcale nie znaczy że tyle będzie :) to jest tylko waga orientacyjna, np jeśli przytylabys dużo więcej (a nie objadalabys się oczywiscie) to można by było się martwić o zatrzymywanie wody w organizmie...
 
To ze jest tak napisane to wcale nie znaczy że tyle będzie :) to jest tylko waga orientacyjna, np jeśli przytylabys dużo więcej (a nie objadalabys się oczywiscie) to można by było się martwić o zatrzymywanie wody w organizmie...

Ta ta okaże się , jestem w 5 mc , jeszcze 4 po + 2 kg tj 8 kg min. Więc będzie 69-70... Nie sądziłam że aż tyle się tyje w ciąży ... Obstawiałam 5-7 kg... Cóż tak sytuacja haha ... :rolleyes::sorry:
 
Muszę spróbować. Kiedyś kupiłam w puszce (akurat z poprzedniej ciazy zachcianka) i był taki 6/10. Ale na zaspokojenie apetytu wystarczył :) dziś chyba pojadę i sprawdzę :D
Ten jest mrożony jak np. groszek. Wsypuje na wrzątek i trochę gotuję i mniam pycha [emoji1][emoji1][emoji1] W biedronce jest taki młodziutki...małe ma te ziarenka. Dla mnie rewelacyjny.
 
reklama
Mam takie samo zdanie ws. języka. Ja np. w 17+3 używam sformułowania "skończone 17 tygodni". Ale z ciążą to pół biedy... dopiero potem z dzieckiem zaczyna się jazda, bo już nie o tygodnie (czyli kilka dni) a o miesiące lub lata chodzi:
- czy jak szczepienie jest w ksiażeczce opisane "w 7. miesiącu życia", to chodzi o skończonych 7 miesięcy, czy skończone 6 miesięcy?
- czy jak na leku jest napisane "od drugiego roku życia" to po roczku czy dopiero po drugich urodzinach?
Mi się wydaje, że w siódmym miesiącu to po skończonym szóstym. Tak samo od drugiego roku życia, czyli jak skończy dwa lata :)
 
Do góry