reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Ja szłam według kalkulatora do połowy ciąży mniej więcej, potem jakoś od 23 tyg zaczęłam przybierać masakrycznie, mimo że nie jadłam więcej. Ale wtedy doszedł mi nakaz leżenia, byłam też na patologii, więc myślę, że to głównie to. Tak więc tera ruszam się, spaceruje i mam zamiar korzystać z gór jak długo się da [emoji14]
Czyli trzeba sie ruszac [emoji3] to ruszam dupsko i zbieram sie do laboratorium zbadac tsh i ft4. Ehhh jak mi sie nie chce [emoji23][emoji23]
 
reklama
Wiek nie definiuje jakim się jest rodzicem :) fajnie będziecie mieć, takie kuzynostwo to prawie jak rodzenstwo :D
No wiem, że wiek nie definiuje i czasem fajnie jest mieć dzieci szybciej, będą mieć 30 lat i dzieci odchowane, można podróżować itd ;) Mi bardziej chodzi o przygotowanie na dziecko, zarówno finansowo jak i emocjonalnie. A że będą się dzieci razem wychowywać to się bardzo cieszę! :D
 
reklama
Do góry