reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Sukces !!! Wyszłam z domu ... i deszcz się rozpadał ...
 

Załączniki

  • 393C8C02-A942-4E2F-B9AC-A0D49EAF377E.jpeg
    393C8C02-A942-4E2F-B9AC-A0D49EAF377E.jpeg
    741,9 KB · Wyświetleń: 91
Odpuśc sobie trochę i może faktycznie ta pani do pomocy by sie przydała. Cięzki okres teraz macie i na pewno jest cięzko.
Taka pani,która chociażby z dziecmi wyjdzie,odkurzy czy cokolwiek młodzież przypilnuje zebys mogła zwyczajnie polezec była by zbawieniem!
Nic sobie w sumie nie przebadasz jeszcze bo jestes zwyczajnie zmęczona. Jedz śniadania na siłę nawet,ja przy b.niskim cukrze mam takie zalecenie i zawsze coś słodkiego w torebce. Ale na to to przede wszystkim odpoczynek

Co chwila cos robimy z mezem zeby mnie odciazyc bo nnie brzuch pobolewal sie napinal...codziennie od 17 bylam zmeczona...
Najpierw do odkurzania kupilismy odkurzacz co sam odkurza i mopuje....jestem b. zadowolona... maz zmywarke i smieci ogarnia sam.... do okien pan przyjedzie...
Nadal bylam przemeczona..to przedszkolakowi wydluzylismy o 3h czas w przedszkolu .
Ten odkurzacz i wydluzone przedszkole sprawilo ze na nogi stanelam...
Ale teraz sie kilka rzeczy nalozylo.. .choroba.goraczka.... l weekend mnie rozwalił totalnie.. bo w weekendy maz pracuje..i przedszkole zamkniete.. i sie po prostu...zajechalam... z 2 dzieci sama chora w domu...
Zamiast Pani to teraz mysle zeby na jakis czas domowe jedzenie zamawiac...zeby w garach nie stac..... albo kogos na same weekendy do pomocy wziasc
 
reklama
No i cięzka sprawa z niektórymi wujkami i ciotkami bo nie kazdy rozumie,że bywają ciąże,w których trzeba sie mega oszczędzać,bo przecież cyt "ciąża to nie choroba,a kobity kiedyś to na żniwa szły w 8 miesiącu".
także tego...

Jak bym moja tesciowa slyszala! Ona na wykopki chodzila, do krow i swin, sprzatala obore i nikt jej nie pomagal bla, bla, bla a my teraz wymyslamy chuchanie i dmuchanie na siebie....

Jak ja to słyszę to mówię ze „ a ja będę rodzic w prywatnej klinice , za milion pieniędzy , dziecko wyjmą z brzucha a mi dadzą na koniec szampana i kapcie z puszkiem „ .... uwielbiam później te miny :laugh2:
Akurat mam znajoma, ktora rodzila w DE i na koniec dostali razem z mezem szampana haha normalnie nie wierzylam, jak mi foty pokazywala [emoji23]


cześć dziewczyny! my wyjeżdżamy na weekend majowy także na pewno będzie mnie tutaj duuużo mniej, wybaczce za to ;)

Milego wypoczynku!

Wiem, że można latać :) Ja mam po prostu obawy, których raczej nie przezwycięże, i chyba nie będę starała się z nimi na siłę walczyć :)

Moja siostra w ciazy jechala do Wloch i lekarz sam ja namawial na lot, bo mowil ze duzo wygodniej i bezpieczniej :) takze naprawde nie ma sie co obawiac :)

A dwa ... Jak spicie lewy prawy bok czy na plecach ... Podobno na plecach jakaś żyłę się ciśnie... :szok:

Spie na brzuchu [emoji14]
 
Do góry