reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Hehe mąż mój jest ortopeda i czasem ode mnie z soru pacjent idzie do niego na blok albo do kliniki ... to sobie zdjęcia wysyłamy z dyżurów typu” patrz co dziś mamy „:laugh2:

Mój partner dwa lata temu widział dziewczynę potrącona przez motocykl u nas na osiedlu i podbiegł bo wołali ludzie kto umie udzielić pierwszej pomocy i mówił ze widok przerażający w zasadzie no nie było już co ratować dziewczyna cała powykrzywiane brzuch jej urósł był taki wypukły pewnie od poprzestawianych narządów. 17 lat. Mówi se nigdy nie zapomni tego widoku.
 
Mój partner dwa lata temu widział dziewczynę potrącona przez motocykl u nas na osiedlu i podbiegł bo wołali ludzie kto umie udzielić pierwszej pomocy i mówił ze widok przerażający w zasadzie no nie było już co ratować dziewczyna cała powykrzywiane brzuch jej urósł był taki wypukły pewnie od poprzestawianych narządów. 17 lat. Mówi se nigdy nie zapomni tego widoku.
Do każdej pracy trzeba mieć predyspozycje .... ja w biurze to bym przez okno wyskoczyła .... albo w szkole ... nauczycieli podziwiam hehe
 
Ja uwielbiam taka prace , ciagle adrenalina


O jak dobrze lekarz w grupie hihi :D help mam pytanko ....

Jakie jest twoje zdanie odnośnie paracetamol na bol głowy w ciąży ?

I po ilu dniach od łykania furagina iść powtórzyć badanie moczu ( mam jakieś infekcje i bakterie a z posiewu brak bakterii ginekolog kazał furagine łykać 3*2 przez 5 dni kończę w sobotę rano )

Help :szok:
 
O jak dobrze lekarz w grupie hihi :D help mam pytanko ....

Jakie jest twoje zdanie odnośnie paracetamol na bol głowy w ciąży ?

I po ilu dniach od łykania furagina iść powtórzyć badanie moczu ( mam jakieś infekcje i bakterie a z posiewu brak bakterii ginekolog kazał furagine łykać 3*2 przez 5 dni kończę w sobotę rano )

Help :szok:
Co do paracetamolu to łykam jak tic taki bo bym umarła bez mam takie migreny ... oczywiście nie przekraczając dobowej dawki , a badanie możesz powtórzyć od razu jak skończysz furagin
 
reklama
O jak dobrze lekarz w grupie hihi :D help mam pytanko ....

Jakie jest twoje zdanie odnośnie paracetamol na bol głowy w ciąży ?

I po ilu dniach od łykania furagina iść powtórzyć badanie moczu ( mam jakieś infekcje i bakterie a z posiewu brak bakterii ginekolog kazał furagine łykać 3*2 przez 5 dni kończę w sobotę rano )

Help :szok:
Kurcze... Dlaczego nie zapytasz swojego gina? Jsawww nie jest tutaj w pracy i obstawiam, że też nie udziela porad medycznych przez internet...
 
Do góry