reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Ja robiłam bete w 29 dc i miałam pozytwa :) ale .. robiłam tez w 27 i byl totalnie negatywny :D szkoda kasy troche, Jak miałaś owu przesuniętą chociażby o dzień to jeszcze Ci nie wyjdzie a jednak wtopisz 30 zł i pewnie się podłamiesz a jeszcze nic nie będzie przesądzone (wiem łatwo się mówi, sama utopiłam miliony na styczniowe testy i bety) jak mam doradzić to odczekaj chociaż do dnia @ ;)
Poczekam jeszcze... Chociaż tak korci żeby zrobić [emoji6]

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczyny jestem tu nowa, i chcialabym do Was dolaczyc =)
Mam na imie Klaudia i mam juz 7 letnia corke :)
bujam sie beu okresu juz od polowy grudnia a dopiero wczoraj stwierdzono ze moje baby w brzuchu bedzie mialo ok 5tyg i 4 dni ale to tylko niedokladne oszacowanie, dokladniej dowiem sie w poniedzialek 12.02 :o jedno jest pewne w ciazy jestem :tak: ale co z tego bedzie to dam znac w poniedzialek =)

A jak u Was dzieczyny ? jak samopoczucie ?
 
Hej dziewczyny jestem tu nowa, i chcialabym do Was dolaczyc =)
Mam na imie Klaudia i mam juz 7 letnia corke :)
bujam sie beu okresu juz od polowy grudnia a dopiero wczoraj stwierdzono ze moje baby w brzuchu bedzie mialo ok 5tyg i 4 dni ale to tylko niedokladne oszacowanie, dokladniej dowiem sie w poniedzialek 12.02 :o jedno jest pewne w ciazy jestem :tak: ale co z tego bedzie to dam znac w poniedzialek =)

A jak u Was dzieczyny ? jak samopoczucie ?
Hej, gratulacje ! Ja dziś 5t6d [emoji4]. Samopoczucie ogólne dobre ale męczą mnie bóle brzucha i rosnące piersi.

Napisane na Lenovo P2a42 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny :)
W sobotę zrobiłam test i wyszła druga kreseczka troszkę bladsza od testowej :)
to było dzień przed @ , moje cykle to 30-31 dni.
był to drugi cykl starań , wiec się mega ucieszyłam
Mam już za sobą jedno poronienie w 2015
Mam tez synka z października 2016 :)

Wczoraj byłam u lekarza
i jestem zmartwiona bo nie było widać pęcherzyka, lekarka mówiła ze może to za wcześnie i mam wizytę za dwa tygodnie , wiec muszę się uzbroić w cierpliwość
Miewam czarne myśli gdyż mam wadę anatomiczna macicy tzw. macica podwójna
Jednocześnie jestem pełna nadziei bo już raz się udało

Przeczytałam cały ten wątek i wiem ze z Wami będzie mi raźniej :)
,
 
Cześć dziewczyny :)
W sobotę zrobiłam test i wyszła druga kreseczka troszkę bladsza od testowej :)
to było dzień przed @ , moje cykle to 30-31 dni.
był to drugi cykl starań , wiec się mega ucieszyłam
Mam już za sobą jedno poronienie w 2015
Mam tez synka z października 2016 :)

Wczoraj byłam u lekarza
i jestem zmartwiona bo nie było widać pęcherzyka, lekarka mówiła ze może to za wcześnie i mam wizytę za dwa tygodnie , wiec muszę się uzbroić w cierpliwość
Miewam czarne myśli gdyż mam wadę anatomiczna macicy tzw. macica podwójna
Jednocześnie jestem pełna nadziei bo już raz się udało

Przeczytałam cały ten wątek i wiem ze z Wami będzie mi raźniej :)
,
Gratulacje [emoji4] też myślę że za wczesniej. Napewno wszystko będzie Dobrze.

Napisane na Lenovo P2a42 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam nowe mamusie, codziennie nowe pozytywy się sypią :biggrin2: Ile nas już jest, liczył ktoś ?
@Katasia90 współczuję niepewności, oby sytuacja się szybko wyjaśniła, młoda jesteś jeszcze dużo szczęśliwych chwil przed Tobą :sorry:
Ja na razie niczym nie smaruje, po pierwszej ciąży nie mam rozstępów, moja mama też nie ani jednego chociaż bliźniaki urodziła wiec może mi przekazała dobre geny :p Mój młody znowu chory, wiec siedzimy w domu i do lekarza po 16 a taki fajny śnieg na sanki :(:(
 
Gratuluje i witam nowe mamusie:)
U nas tez goraczka wiec siedzimy w domu[emoji19]
Mam dzis jakis zjazd energetyczny i mam ochote zasnac na 20 godzin! A najlepiej na kilka dni i obudzic sie na wizyte 21.02;)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć dziewczyny :)
W sobotę zrobiłam test i wyszła druga kreseczka troszkę bladsza od testowej :)
to było dzień przed @ , moje cykle to 30-31 dni.
był to drugi cykl starań , wiec się mega ucieszyłam
Mam już za sobą jedno poronienie w 2015
Mam tez synka z października 2016 :)

Wczoraj byłam u lekarza
i jestem zmartwiona bo nie było widać pęcherzyka, lekarka mówiła ze może to za wcześnie i mam wizytę za dwa tygodnie , wiec muszę się uzbroić w cierpliwość
Miewam czarne myśli gdyż mam wadę anatomiczna macicy tzw. macica podwójna
Jednocześnie jestem pełna nadziei bo już raz się udało

Przeczytałam cały ten wątek i wiem ze z Wami będzie mi raźniej :)
,
Na bank za wcześnie!
 
Do góry