reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Wstałam jakaś taka poobijana...kręgosłup mnie boli. Dzisiaj mam ostatni dzień wolny bo są ferie i miałam kilka dni luzu w domu.
O której wasze przedszkolaki wstają? Bo mój jeszcze śpi a tu powoli trzeba go do pkola ogarniać.


Wizyta 19.02.18->czekamy
Witam z rana.
Mój syn kiedy chodził do przedszkola i czy teraz do szkoły, zawsze był problem z pobudką. [emoji17] kiedy nie musi wstawać to mniej więcej do 9 śpi. Jak był taki malutki to do 7 spał.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja sama jestem śpioch, kocham spać i serce mi pęka jak mam dni, że muszę go na 7 odstawić...jeszcze teraz jak zima to już w ogóle wrrr


Wizyta 19.02.18->czekamy
 
Oj ja też.... mój pierwszy dał nam popalić przez pierwsze 10 tygodni i jak sobie pomysle, ze tak by mialo byc podwójnie plus dwulatek[emoji15][emoji15]

Samobójstwo po tygodniu;))

Chociaż chyba tylko bliźniaki mają szanse być stosunkowo male w moim przypadku;)
Pierwszy syn po urodzeniu jak miesięczne dziecko wygladał[emoji23][emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Wspołczuje :-) moja cora była spichem. Do 6tyg tylko spała, jadła i kupy [emoji23] ogolnie do roku zero problemow, teraz mi nadrabia


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej hej . Ja już po badaniach krwi . Miałam badany cukier we krwi . Cukrzycy nie mam . Na założenie karty ciąży i wizytę u lekarza mam przyjść 21 lutego :)

34bwrjjg5zexx45n.png

1usahdgepgvmlb97.png

h5zwb201nzhq22ex.png
 
Jutro 28 dzien cyklu (cykle 31 dniowe reguralne).. 4 dni do okresu.. robic test? Myslicie ze mogloby cos wyjsc? Strasznie mnie kusi chociaz zarzekalam sie ze wczesniej niz w piatek testu nie zrobie

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
Ja zrobiłam... Negatyw [emoji17] mam cykle nie regularne wg kalendarzyka dziś powinnna przyjść @ ból brzucha dość silny od wczoraj, chociaż boli tak już cały tydzień... Jak leżę, odpoczywam to ból przechodzi, potem tak tli a jak coś robię to dość silniej... Czekam dalej jak nie przyjdzie @ to lecę na bete i do lekarza.
U mnie kreski pojawiają się po kilku sekundach ale nie sa tak widoczne jak kontrolna. Mój już wie od razu przy pierwszym teście powiedziałam mu bo nie dowierzałam ze widzę dwie kreski


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom


Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A może dziś zrobić bete... 29dc [emoji17] sama już się wiem

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A może dziś zrobić bete... 29dc [emoji17] sama już się wiem

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja robiłam bete w 29 dc i miałam pozytwa :) ale .. robiłam tez w 27 i byl totalnie negatywny :D szkoda kasy troche, Jak miałaś owu przesuniętą chociażby o dzień to jeszcze Ci nie wyjdzie a jednak wtopisz 30 zł i pewnie się podłamiesz a jeszcze nic nie będzie przesądzone (wiem łatwo się mówi, sama utopiłam miliony na styczniowe testy i bety) jak mam doradzić to odczekaj chociaż do dnia @ ;)
 
Do góry