reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Witam nowe mamusie, codziennie nowe pozytywy się sypią :biggrin2: Ile nas już jest, liczył ktoś ?
@Katasia90 współczuję niepewności, oby sytuacja się szybko wyjaśniła, młoda jesteś jeszcze dużo szczęśliwych chwil przed Tobą :sorry:
Ja na razie niczym nie smaruje, po pierwszej ciąży nie mam rozstępów, moja mama też nie ani jednego chociaż bliźniaki urodziła wiec może mi przekazała dobre geny :p Mój młody znowu chory, wiec siedzimy w domu i do lekarza po 16 a taki fajny śnieg na sanki :(:(
Jak sie wszystkie wpisza na liste mam pazdziernikowaych to bedziemy wszysyko widzieć :)
 
reklama
a ja mam kumulacje.. mloda ma rumień zakaźny i ospę na raz^^ Także łącze się w bólu... od grudnia czekałyśmy na sanki :(
 
Cześć dziewczyny :)
W sobotę zrobiłam test i wyszła druga kreseczka troszkę bladsza od testowej :)
to było dzień przed @ , moje cykle to 30-31 dni.
był to drugi cykl starań , wiec się mega ucieszyłam
Mam już za sobą jedno poronienie w 2015
Mam tez synka z października 2016 :)

Wczoraj byłam u lekarza
i jestem zmartwiona bo nie było widać pęcherzyka, lekarka mówiła ze może to za wcześnie

Przeczytałam cały ten wątek i wiem ze z Wami będzie mi raźniej :)
,

Trzymam kciuki.
Pewnie za wcześnie na pęcherzyk.
Odliczam do wizyty razem z Tobą.


Wizyta 19.02.18->czekamy
 
Uffff udalo sie... nadrobil Was

WitM nowe mamy.. super ze nas ciraz wiecej
Przypominam o tajnrj grupie na fb..pisac priv jezeli ktos chce dołączyć :)

Testy radze robic 11 dni po owu.... czasem to dzien. Przed @ czasem pozniej... ale od owulacji musi minac 10 lub 11 dni zeby wyszedl test, bo musi w tych 11 dniach pare rzeczy sie zadziac zanim hormon hCG zacznie sie wydzielac do krwi.czasem owu jest szybciej... ja mialam owu 2 dni pozniej...

Ja chcialabym zdrowa coreczke4.. wpadka 4 dni przed owu...wiec licze ze sie uda...

Moje dzieci wstaja codziennie o 6..a zadypiaja..ok 18.30... przed 19... roczniak wstaje raz o 4...na poglaskanie...i tyl
TUlenie :)
 
Szalono o 6 codziennie to podziękuję [emoji14] chyba już wolę mojego śpiocha którego muszę budzić :)


Wizyta 19.02.18->czekamy
 
Dziewczyny tez macie spory brzuch...???
 

Załączniki

  • P_20180205_212045_1.jpg
    P_20180205_212045_1.jpg
    470,1 KB · Wyświetleń: 133
reklama
Uffff udalo sie... nadrobil Was

WitM nowe mamy.. super ze nas ciraz wiecej
Przypominam o tajnrj grupie na fb..pisac priv jezeli ktos chce dołączyć :)

Testy radze robic 11 dni po owu.... czasem to dzien. Przed @ czasem pozniej... ale od owulacji musi minac 10 lub 11 dni zeby wyszedl test, bo musi w tych 11 dniach pare rzeczy sie zadziac zanim hormon hCG zacznie sie wydzielac do krwi.czasem owu jest szybciej... ja mialam owu 2 dni pozniej...

Ja chcialabym zdrowa coreczke4.. wpadka 4 dni przed owu...wiec licze ze sie uda...

Moje dzieci wstaja codziennie o 6..a zadypiaja..ok 18.30... przed 19... roczniak wstaje raz o 4...na poglaskanie...i tyl
TUlenie :)

U mnie zapewne bedzie druga księżniczka gdyz w tym.cyklu nawet nie wiem kiedy zaszlam male co nieco bylo prawie codziennie :-D
 
Do góry