reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Jest szansa ze jeszcze dziewczynka będzie... i jest jakas szansa ze tak nie nazwą... a jak nazwa Filip..a ja bede miala syna..to mam pecha

Filip i tak jest popularne, a tak to juz przegiecie by bylo i to na calym świecie... i to tego samego roku urodzone..
Karol nie nazwą...bo juz Karoline maja....
 
Ostatnia edycja:
Wstalam ....

Oczekujaca 123
O badaniach wyszukalam w swoich postach str 571... wiec troche w przod i tyl bys musiala zajrzeć...
A na temat wyprawki zaczelysmy pisac..o stworzeniu listy wyprawkiwej str 1040... i po kolei omawialysmy laktatory, temat rozmiaru ciuszkow na start... rozmawialysmy czy przewijak jest potrzebny.... czy nie..czy laktator konieczny czy nie.... czujniki ruchu omawialysmy....aspirator czy katarek co wybrac...

Mysle ze warto te 40 stron tam przeczytac bo sa doswiadczine mamy..kazda jakies argumenty podawala za i przeciw... warto poczytac i dostosowac do siebie i swoich potrzeb ta listę... zeby nie nakupowac zbednych rzeczy...
Dziękuję ;)
 
Nie przejmuj się, jak pomiary dzidzi ok i wyniki ok to nie ma się czym martwić. Znajoma przytyla w ciąży około 7kg. Co smieszniejsze trafiła na porodowke 1go kwietnia. Długo musiała przekonywać położne, że to nie prima aprilis, tym bardziej, że nie wzięła ze sobą dokumentów i musiała czekać aż mąż jej dowiezie z domu [emoji23]
Ty chociaż masz na plusie ;) ja mam od początku -1 kg i stoje w miejscu. Ale gin mówi, ze bejbus rośnie prawidłowo i nie mam sie martwić ;) brzuszek się tez robi :D
 
Oj tak...dobry fizjo to podstawa.
Mi jak wyskoczyła przepuklina kręgosłupa w 6mies ciąży i zwijałam się z bólu, mama wezwała karetkę i faktycznie lekarz z pogotowia nic nie dał. Dopiero jak mnie do szpitala przywieźli to kroplówa.

A jak fizjo szukałam to za ciężarną nie chcieli się brać. Na szczęście mam już trzech sprawdzonych którzy jednak się podejmują reha. brzuchatek.

Taka prawda tylko fizjoterapeuta ale tak jak ktos juz pisal zgoda lekarza wczesniej.

Ja mam dyskopatie przepukliny guzy torbiele caly komplet w poprzedniej ciazy płoneły mi plecy nieustannie od 7 mies i znalazlam fizjoterapeute ktory sie podjal i uratowal mnie facet bo duzo ludzi sie boi ciezarnych i dobrze w tym przypadku trzeba ostroznie
 
Szalona, a wiadomo kiedy mają ogłosić imię? Nie sledzilam wiadomości
W ddtvn nie mówili... tak ja tez nie śledzę wiadomosci...ddtvn do sniadania ogladam...i akurat mówili.... jak uslyszalam typowania ...to sie zainteresowalam....wczesniej te ich typowania rzeczywiscie sie sprawdzaly... a tu zawezenie juz do 5 imion..z czego Karol nie dadza bo maja Karoline....wiec zostaja 4 imiona... niech oglasza zebym odetchnela z ulgą...
 
reklama
Do góry