reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Taka prawda tylko fizjoterapeuta ale tak jak ktos juz pisal zgoda lekarza wczesniej.

Ja mam dyskopatie przepukliny guzy torbiele caly komplet w poprzedniej ciazy płoneły mi plecy nieustannie od 7 mies i znalazlam fizjoterapeute ktory sie podjal i uratowal mnie facet bo duzo ludzi sie boi ciezarnych i dobrze w tym przypadku trzeba ostroznie
Googlałam już sobie i niewielu takich we Wrocku, którzy ogłaszają się, że przyjmują ciężarne. Przed ciażą miałam problem tylko z szyjnym, a tu takie coś mnie złapało...
 
reklama
Dla mnie może być u księżnej Kate Filip , u nas stanęło na Jan , Franek , Antoś albo Zosia , Emilia ....

Mąż mówi do brzuszka Janek albo Zosia... Nie ma dla niego innej opcji... Ja się wacham myślę ciągle szukam na necie ... Już sama nie wiem jakie to imie :eek::szok:
 
Jak patrze na imiona dzieci ktore juz nazwali..to sa to imiona po krewnych z rodziny królewskiej
George Alexander Louis, czyli Jerzy Aleksander Ludwik,
z kolei drugie dziecko nazywa się Charlotte Elizabeth Diana czyli
Karolina Elżbieta Diana.
Co ciekawe, książę William ma aż cztery imiona: William (Wilhelm) Arthur Philip Louis,
Louis.. juz pierwszy syn ma
William nie nazwie, Karol tez nie bo jest Corka Karolina,....jak widac imiona to nie przypadkowe są..
 
Dla mnie może być u księżnej Kate Filip , u nas stanęło na Jan , Franek , Antoś albo Zosia , Emilia ....

Mąż mówi do brzuszka Janek albo Zosia... Nie ma dla niego innej opcji... Ja się wacham myślę ciągle szukam na necie ... Już sama nie wiem jakie to imie :eek::szok:
W pierwszej ciąży jak już zdecydowaliśmy się na Emilkę (co też było późno, bo jakoś po 25tc) to i tak przed porodem zmieniliśmy na Marcelinę :) teraz, jeśli chłopak zostanie chłopakiem to będzie Kazik i nawet nie widzę opcji zmiany, bo córka by się chyba nie odezwała do mnie [emoji23]
 
Dla mnie może być u księżnej Kate Filip , u nas stanęło na Jan , Franek , Antoś albo Zosia , Emilia ....

Mąż mówi do brzuszka Janek albo Zosia... Nie ma dla niego innej opcji... Ja się wacham myślę ciągle szukam na necie ... Już sama nie wiem jakie to imie :eek::szok:
Dla mnie moze byc Antoni..bo stoi wysoko w zakładach bukmacherskich :)
 
Moj byl sceptyczny bardzo ale jak sie dogadalismy kogo znalazalm okazuje sie ze wspolpracuje z szpitalem a propo ciezarnych wlasnie gdzie pracuje moj gin wiec powiedzial ze jesli tamten sie podejmuje to spoko
 
reklama
Jak patrze na imiona dzieci ktore juz nazwali..to sa to imiona po krewnych z rodziny królewskiej
George Alexander Louis, czyli Jerzy Aleksander Ludwik,
z kolei drugie dziecko nazywa się Charlotte Elizabeth Diana czyli
Karolina Elżbieta Diana.
Co ciekawe, książę William ma aż cztery imiona: William (Wilhelm) Arthur Philip Louis,
Louis.. juz pierwszy syn ma
William nie nazwie, Karol tez nie bo jest Corka Karolina,....jak widac imiona to nie przypadkowe są..


Przypomniałaś mi hihi trzecie imię ....
Zosia Emilia i Diana !!!! :oops:
 
Do góry