reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Mama2018, Poszukaj w necie spisu szkół rodzenia, po nitce trafisz do kłębka :) Może na Babyboom w wątku dla dziewczyn z Twojej miejscowości ktoś coś poleci z własnego doświadczenia.
 
reklama
Czesc dziewczyny ;)
Tez zostane październikowa mama, bedzie to moje pierwsze maleństwo, dlatego pewnie jestem przewrazliwiona i o wszystko sie boje..
Jesli którys z tematow/moich pytan juz padly to przepraszan, ale ciezko ogarnac ponad 1200stron watkow ;)
Chcialabym sie zapytać czy ktoras z Was ma zrobiona liste wyprawkowa? Interesuje mnie lista mamy , ktora ma juz swoje dzieci i stowrzyla ja na podstawie doświadczenia. Na Internecie mnostwo takich spisow, ale sama sie juz gubię, co jest na prawde konieczne , a co bedzie mi lezec.

I jeszcze mam 1pytanie , jakie mialyscie juz badania ? Wydaje mi sie , ze moj lekarz daje mi dosc duzo skierowan na badania, ale chcialabym sie upewnić. Jestem tez juz po badaniach prenatalnych , termin mam na 15pazdziernika
A co do badan to toxo, rozyczka, cmv, hbs, hiv, morfologia, glukoza, tsh, ft4, kila. I tyle pamietam, moglo mi cos umknąć, heh to raczej pewne [emoji3][emoji3]
 
Czesc dziewczyny ;)
Tez zostane październikowa mama, bedzie to moje pierwsze maleństwo, dlatego pewnie jestem przewrazliwiona i o wszystko sie boje..
Jesli którys z tematow/moich pytan juz padly to przepraszan, ale ciezko ogarnac ponad 1200stron watkow ;)
Chcialabym sie zapytać czy ktoras z Was ma zrobiona liste wyprawkowa? Interesuje mnie lista mamy , ktora ma juz swoje dzieci i stowrzyla ja na podstawie doświadczenia. Na Internecie mnostwo takich spisow, ale sama sie juz gubię, co jest na prawde konieczne , a co bedzie mi lezec.

I jeszcze mam 1pytanie , jakie mialyscie juz badania ? Wydaje mi sie , ze moj lekarz daje mi dosc duzo skierowan na badania, ale chcialabym sie upewnić. Jestem tez juz po badaniach prenatalnych , termin mam na 15pazdziernika


No witamy witamy :)

Lista wyprawka jest w wątku wcześniej na tym forum . Tu są przyszłe mamy a tamten się nazywa wątek centralnie wyprawka . Tam masz już dużo info co jak ile zdjęcia też są z opisem . Ale kolezanka mi poddała pomysł która już urodziła żeby kupić na necie taka kartke a4 i tam masz rozpiskę z potrzebnymi rzeczami i ona co kupiła to odchaczala i patrzyła co jej brakuje . Fajne . Zapytam jej gdzie to kupiła .

Badań nie miałam jakoś dużo . Puki co cukier krew mocz posiew moczu magnez żelazo wapń kwas foliowy , teraz mam za tydzień zrobić na różyczkę toksoplazmoza i cytomegalia z IgG i IgM . Puki co ja tyle chyba...
 
reklama
Co za paranoja, sami już nie wiedzą, czy muszę powtarzać posiew z pochwy, czy nie. Najpierw kazali mi się zgłosić osobiście. Potem jednak wydali mi wynik przez internet. A teraz piszą coś, że był błąd w badaniu i muszą pobrać mi jeszcze raz materiał. Idę w czwartek do gina (o ile ten cudny Enel mi nie odwoła wizyty, bo po nich to się ostatnio wszystkiego spodziewam), będę to wyjaśniać.


Tu jest ten link, to miał być wątek bez dyskusji, tylko listy:
Link do: Wyprawka
Ale mało z nas tam pisało własną listę. Ja spodziewam się trzeciego dziecka, ale jeszcze nie robię listy wyprawkowej, poza tym prawie wszystko mam po córce (ona ma dopiero 1,5 roku, nie zdążyłam się pozbyć takich rzeczy jak wanienka, przewijak itp.), więc może mi coś umknąć.
Ok wlasnie juz znalazlam, ale dziekuje ;)
 
Do góry