reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

To faktycznie już widać konkretnie u Ciebie .
Ale też widzę że eksponujesz brzuszek ( ładna sukienka ) , ja chodzę w zwiewnych bluzkach więc kamufluje mój stan hihi ;)
To zwykly tshirt i getry ciazowe z hm☺ taki dzialkowy stroj. Do pracy czy do miasta tez takie namiotowe tuniki zakladam, nie chce poki co, zeby caly swiat wiedzial o brzuszku ;) za chwile 17tydz i tak od 16widze bardzo wyraznie jak rosnie. Co ciekawe waga tylko 0.5kg do przodu ☺
 
reklama
Ja ostatnio musiałam podjechać 2 przystanki tramwajem i specjalnie ubrałam się w obcisłą sukienkę, żeby było jasne, czemu proszę o zwolnienie miejsca. Dziwnie mi było w takim stroju, bo poprzednią ciążę ukrywałam przed światem.
 
Hej, tak to pierwszy poród i mam tam lekarke która będzie robić mi cc,chodzę do niej od lat, chyba że okaże się że dziecko zacznie się rodzic przed 39tc. To wtedy zrobić ten do kogo trafię na dyżur mam nadzieję że ktoś rozsądny :)

Ja mam wskazanie ze względu na wzrok i mam dokumenty ze szpitala okulistycznego u mnie poród SN odpada zupełnie. W sumie wiedziałam od lat więc tak się nastawiam
A Ty będziesz możesz mieć CC ?czy brak wskazan. Kopernika to najlepszy szpital w Krakowie chociaż znany jako ten od ciężkich przypadków ale ma najlepsze zaplecze.

A Ty juz rodziłas?

O hej Kocurek... Dobrze pamiętam z postów , Ty chyba pisalas że rodzisz przez CC w Krakowie w Kopernika ?

Ja też tam będę rodzic ale nie wiem jak.

Chodzisz do lekarza z Kopernika czy kogoś innego ? To Twój 1 poród tam ?
 
Aspekt właśnie mi przypomnialas że robią w czasie ciąży powiew z pochwy i odbytu. Pochwa nie najgorzej ale odbyt źle wspominam, bolało mnie 2 dni :/
 
To zwykly tshirt i getry ciazowe z hm☺ taki dzialkowy stroj. Do pracy czy do miasta tez takie namiotowe tuniki zakladam, nie chce poki co, zeby caly swiat wiedzial o brzuszku ;) za chwile 17tydz i tak od 16widze bardzo wyraznie jak rosnie. Co ciekawe waga tylko 0.5kg do przodu ☺

A myślałam że to sukienka hihi :oops:
Ja nie tyle przytyłam co w nic się nie mieszczę typu żadne spodnie czy moje bluzki ...zostają leginsy i albo nowe większe bluzki albo coś właśnie luźnego typu tuniki .

Szukam właśnie zwykłych bluzek z bawełny rozciągliwych i takich dłuższych przynajmniej do połowy pupy...

Macie jakieś sklepy na oku ? :confused::confused::confused:
 
Ech tak się czuję nieswojo jak czytam, że moja być jakieś przeciwwskazania ze względu na wadę wzroku... czy jest jakaś wada wzroku od której trzeba się obowiązkowo skonsultować z okulistą przed porodem? Ja w ogóle o tym nie myślałam, że powinnam coś w tym kierunku konsultowac, nie wiedziałam nawet, że to może być jakaś przeszkoda, a mam tak -4, -5 i teraz się martwię czy to nie jest jakiś problem :(
 
Hej, tak to pierwszy poród i mam tam lekarke która będzie robić mi cc,chodzę do niej od lat, chyba że okaże się że dziecko zacznie się rodzic przed 39tc. To wtedy zrobić ten do kogo trafię na dyżur mam nadzieję że ktoś rozsądny :)

Ja mam wskazanie ze względu na wzrok i mam dokumenty ze szpitala okulistycznego u mnie poród SN odpada zupełnie. W sumie wiedziałam od lat więc tak się nastawiam
A Ty będziesz możesz mieć CC ?czy brak wskazan. Kopernika to najlepszy szpital w Krakowie chociaż znany jako ten od ciężkich przypadków ale ma najlepsze zaplecze.

A Ty juz rodziłas?


Te to moje 1 dziecko ...1 poród.

Ja na Kopernika bo mam lekarza do którego chodzę prywatnie a on tam pracuje . Tak słyszałam że to dobry szpital i już tam zostaje .

Nie mam obecnie żadnych wskazań do CC ... Okaże się co będę mieć . Ale czuję że tam jest bezpiecznie , mają sprzęt ludzi takie mam zdanie....

Kto wie może się spotkamy na sali hihi z bobasami :D w październiku .
 
reklama
Do góry