reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Aspekt - biorę aspirynę od 12t0d, bo wtedy właśnie miałam usg genetyczne i wyniki pappy i takie dostałam zalecenie. Nawet potem czytałam o tej profilaktyce kwasem acetylosalicylowym u mamy ginekolog i się upewniłam, że to nie jest jakieś zalecenie z kosmosu;)

Pysia1986 - rzeczywiście 1:200 to może się wydawać dużo, ale z drugiej strony to nadal tylko 0,5% szansy na ZD... Dobrze, że zrobiłaś nifty, lada dzień będziesz spokojniejsza:) Kiedy mniej więcej masz mieć wyniki?

Ja właśnie wróciłam ze spacerku po lesie:) Ogólnie jestem wielką fanką gór, no ale chyba w tym roku sobie nie połazimy... Baaaardzo zazdroszczę dziewczynom, które mieszkają nieopodal gór, to moje marzenie:) W zeszłym roku przeszliśmy spory odcinek Orlej Perci, w te wakacje mieliśmy przejść pozostały fragment, ale to raczej odpada;)
Ja zapraszam w Pieniny. Jaworki są idealna baza wypadową. Wszystkie szlaki z brzuchem można przejść jeśli nie ma przeciwwskazań od lekarza.
 
Dziewczyny nie pamiętam czy był podobny temat, ale proszę poradzcie coś.
Cały dzień boli mnie żołądek, pewnie coś z restauacyjnego jedzenia nie podeszło mi :(
Proszę pomóżcie, pije herbatki polecane w internecie ale to nic nie daje :(
 
Dziewczyny nie pamiętam czy był podobny temat, ale proszę poradzcie coś.
Cały dzień boli mnie żołądek, pewnie coś z restauacyjnego jedzenia nie podeszło mi :(
Proszę pomóżcie, pije herbatki polecane w internecie ale to nic nie daje :(


Ten ból może być przyczyną też rozciągających się więzadeł macicy i trzeba to jakoś przetrwać. Może Mamy mają jakoś sposoby na to ?
Masz może w domu siemie lniane.. powinno przynieść ulgę.
 
Ten ból może być przyczyną też rozciągających się więzadeł macicy i trzeba to jakoś przetrwać. Może Mamy mają jakoś sposoby na to ?
Masz może w domu siemie lniane.. powinno przynieść ulgę.
O widzisz siemię lniane...idę gotować, dzięki. Nie wiem czy to przyczyna rozciagajacych się więzadeł macicy bo z poprzedniej ciąży nie pamiętam boli żołądka z tym związanych. Natomiast teraz mam taki stan jak po wypiciu zbyt dużej ilości alkoholu :) i to dziwne uczucie w żołądku :)
 
reklama
Do góry