reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Wiem to temat odległy ale czy któraś z Was już wie czy będzie mieć poród naturalny czy CC ?

Albo pytanie do obecnych mam , który lepiej wspominają ... Mniej boli....

Ja się boje CC pod kątem znieczulenia żeby mnie nie uczylilo , szukałam przed ciążą kliniki żeby się przebadać na jakieś środki znieczulajace jestem uczulona ale nic nie znalazłam w Krakowie . Mówili że trzeba metodą prób i błędów przyjmować coś i obserwować organizm...
Bez przesady , ja w swoim życiu nie widziałam nikogo kto by miał reakcje alergiczna przy znieczuleniu zo lub pp
 
Ooo to mnie pocieszyłas i uspokoilas ... To dobrze ...
Jeżeli u stomatologa dostajesz znieczulenie i jest wszystko ok i nie miałaś zapaści to nie ma się co martwić ..... oczywiście jest jakiś procent szans ze ktoś kto nigdy nie był na nic uczulony , nagle dostaje reakcji na lek ... ale żeby każdy miał się wszystkiego bać to byśmy siedzieli pod szklanymi kloszami :wink:
 
Serio masz takiego maluszka 5,5 mca i za 6 m-cy nowy bobas ? Podziwiam za odwagę ;):D to dopiero wyzwanie dla mamusi żeby to ogarnąć ;)
Wiesz, celowe to nie było :D nie mogłam przewidzieć ze znajdę w ciążę niecale 2 miesiące po porodzie bo nie miałam jeszcze okresu [emoji14] ale bardzo się cieszymy :D mamy starszego synka i widzimy jak super się dogadają mimo że niemowlak taki mały :) coludownie jest patrzec na ta dwojke razem a jak bedzie trojka to wogole bedzie super [emoji5]
 
Doczytalam..ale to jest was 2...a moze ankiete tak dla zabawy zrobimy..zobaczymy jak statystyka wyjdzie :)
Nie rozumiem po co [emoji4] już z samych rozmów na forum wynika, że są i takie i takie organizmy. A tych ktorym waga nie spada podczas karmienia jest po prostu mniej. Czy to nie wystarczy?
 
IMG_5041.JPG

[emoji7][emoji7][emoji7]
 

Załączniki

  • IMG_5041.JPG
    IMG_5041.JPG
    271,8 KB · Wyświetleń: 294
reklama
Do góry