reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Wiesz ja nie wiem jak u Was jest (domyślam się ze w Warszawie więcej ofert pracy) ale u mnie pierwsza oferta pracy pojawia się po ok pół roku (mówię na podstawie tego co opowiadają rodzina/znajomi, z różnym wyksztalceniem, doswiadczeniem w pracy itp). Kolezanka o ktorej wczesniej pisalam zapisala sie na poczatku ciazy i nikt nie zadzwonił - ale ja to tylko z opowieści zaslyszanych wiem, bo sama nigdy nie korzystałam. A dowiadywalas się już w up jak to jest z zapisaniem się ciężarnej - jak to w praktyce wygląda?
Jeszcze nie. Ale wiem ze na pewno w urzędzie będę musiała zgłosić. Pójdę na pewno się zapytać ale z kim ja dziecko zostawię.:/
 
reklama
Moj dziadek mawia ze jak sami chlopcy sie rodza to wojna idzie... ale to wiadomo starszy człowiek...
Ja też to słyszałam:)
@sandralevv93 pięknie,gratulacje❤ :D
@Alka1990 super podejscie! Odpocznij przede wszystkim:)

Jutro nieplanowana wizyta :) matka-panikara dopiela swego i młodzież jutro podejrzy:D
 
Już na dwóch kołach? I jak sobie radzi? Ja myślę właśnie żeby mojego zacząć teraz uczyć (a mój starszy od twojego) ale mąż uważa że to za wcześnie...

U nas na osiedlu jak kiedys pisalam jest cala dzieciarnia i 4 latkowie w zeszle wakacje na 2 kolach jeździli...moj popatrzyl i tez chcial... dzieci szybko od siebie sie uczą.... starsi koledzy go nauczyli w tym roku wykrecac na waskim chodniku...zajelo im to ok 10 min i zalapal.. :)
Na biegowce w wieku 2 lat robil 4 km jechal jednym tchem..uwielbia to....wiadomo stopniowo coraz dalej sie chodzilo i coraz dalej.... w wieku 3 lat na 4 kolach jeździł pedalowal swietnie. W zeszle wakacje.. a.teraz ma 3.5... wiec idziemy krok do przodu....
Mlodszy co ma rok i 3 miesiące ( chodzi sam od 10 miesiaca) ... dopiero 3 razy siedzial na biegowce...to 3 kroki zrobi samodzielbie..ale szybko go rower nudzi... chetnie siada... ciekawi go... ale po 2 minutach... chce zejsc... no to schodzi.. drugi syn szybciej sie meczy chodzeniem czy jezdzeniem.. no dzieci sa rozne... ale na osiedlu sa dzieci co na 2 kolach uczyly sie jedzic. W wieku 4 i 5 lat...to różnie....zalezy jak rodzicom i dzieciom sie chce... bo to jednak i rodzic i dziecko musi chciec... ostatnio urzadzalam wyscigi osiedlowe
Bylo nas więcej, ale ciezko jest zebrac wszystkie dzieci do zdjecia ,:)
received_1229705157164234_1.jpg
 

Załączniki

  • received_1229705157164234_1.jpg
    received_1229705157164234_1.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 275
Ja muszę zacząć pic jakaś melisę albo nie wiem co ..... wszyscy mnie denerwują , strasznie szybko się gotuje ... wszystko mnie irytuje .....jestem pokłócona ze wszystkimi i nie mam ochoty z nikim rozmawiać ...
 
Dziewczyny, czy tez tak miałyście ze po pobraniu cytologii miałyście plamienia? Mnie poinformował o tym gin, ze rozpulchniona szyjka i może się zdarzyć plamienie ale ja po dzisiejszej wizycie już takiego nerwa mam ze nie wiem, czy tak ma każda czy po prostu niedelikatny był
Raz mi sie zdazylo po cyto...i to od ginki ktora jako jedyna i pierwszy raz w zyciu uprzedzila o tym... tak cale zycie..nikt o tum nie informowal..i plamien nie było..

Ale to 3 plameczki i tyle... nie jakies nie wiadomo jakie krwawienie.. bardziej plamienie.. ze 3 kropki
 
Ja muszę zacząć pic jakaś melisę albo nie wiem co ..... wszyscy mnie denerwują , strasznie szybko się gotuje ... wszystko mnie irytuje .....jestem pokłócona ze wszystkimi i nie mam ochoty z nikim rozmawiać ...
Łączę się w bólu. Ja bez ciąży jestem nerwusem, to co się dzieje teraz to już masakra. Dobrze, że na wyjeździe z córką jestem, bo pewnie mąż by już ze mną nie wytrzymał... [emoji23]
 
Łączę się w bólu. Ja bez ciąży jestem nerwusem, to co się dzieje teraz to już masakra. Dobrze, że na wyjeździe z córką jestem, bo pewnie mąż by już ze mną nie wytrzymał... [emoji23]

I ja. Chociaż po ostatniej kłótni nie wiem kto jest bardziej w ciąży, ja czy mój stary [emoji848]

Mój K już w zeszłym roku śmigał na dwóch kółkach 3.5 roku. kupiliśmy mu woom bike - bardzo leciutki rower bez kołek bocznych i przeskoczył z biegówki odrazu na pedały ;) ale ileż to babcie się ogadaly ze bez kołek i kija to się nie nauczy ... :D
 
reklama
No fajnie chwaliłam się specerem ? I chyba się zmęczyłam .

po prysznicu robię demakijaż twarzy i zaczyna mi krew z nosa leciec ? Bez przesady nie duzo ale mi zadko kiedy leciała krew więc się wystraszyłam ... Odrazu na google poszłam i niby w ciąży to się zdarza...

U Was jak była taka sytuacja że leciała Wam krew z nosa ?
Z nosa nie ale w ciazy czesto z dziąseł leci.... mialam w 2 ciąża...
 
Do góry