reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Ja dzisiaj robie barszcz na wedzonych zeberkach :) przez Was bede musiala jechac szukac arbuza po miescie jak maz wroci z pracy [emoji14]
Tez tak mam.. ktoras tu cos wrzuci...a ja potem jezdze i szukam...bo musze to zjesc... szampana juz 2 butelki wypilam w ciagu 2 tyg... z kiwi to samo bylo :) hehe zdobyte 5 min przed zamknieciem sklepu !!
 
reklama
Ja właśnie byłam na spacerze dotleniam się bo pogoda u mnie dziś ładna słonko ciepło troszkę wieje .

A Wy jak spacerujecie czy źle się czujecie ?
Duuzo spaceruje.... dobrze sie czuję.... od 16 do 19 latam po placu zabaw raz za jednym raz za drugim :) starszego ucze na 2 kolach jezdzic...a mlodszego na biegowce
 
Ostatnia edycja:
Duuzo spaceruje.... do rzebsie czuję.... od 16 do 19 latam po placu zabaw raz za jednym raz za drugim :) starszego ucze na 2 kolach jezdzic...a mlodszego na biegowce
Już na dwóch kołach? I jak sobie radzi? Ja myślę właśnie żeby mojego zacząć teraz uczyć (a mój starszy od twojego) ale mąż uważa że to za wcześnie...
 
reklama
Jasne, nieprzyjemny i nie do dociera do niego, ze sie starasz i jak to wyglada. Tak, nie kojarzę takiego postu. Są przeciez osoby, które się objadają, a i są osoby u ktorych jest coś nie tak z organizmem. Kurcze, musi gdzieś leżeć przyczyna. Słyszałam, ze przy niedoczynnosci tarczycy się tyje mimo właściwego jedzenia.
Tak...jeśli ktoś chiruje na tarczyce będzie miał też poważne problemy z wagą...niestety. Moja koleżanka też stara się odchudzać. Przeszła już tyle różnych diet ale waga stoi w miejscu. Mimo bardzo wielu wyrzeczeń i pilnowania jadłospisu na każdym kroku. [emoji17] Lekarz który tylko potrafi oceniać...nie jest na właściwym miejscu.
 
Do góry