reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Za mało info do statystyki mam :p
A co się u Ciebie szykuje? :p
Ja pytalam nie po to zeby wrozyc,ale przypomnę Wam o tym za kilka miesięcy i zobaczymy jak Wasze podniebienia reagowaly :D
Nie wiadomo co bedzie... 9 maja sie dowiem :) ale z tego co widze..to u kazdej calkiem to inaczej wygladalo
. Dokladnie na odwrot niz u mnie z synami...wiec chyba tu nie ma zaleznosci
 
Moje Panie,z takie pytanie do Was kieruję:
W poprzednich ciazach i w obecnych jakie były Wasze zachcianki,a na jakie jedzenie Was odrzucalo i co mieszkało/mieszka w brzuszku?
Taką sondę robię,zanotuje i zobaczę czy stare jedzeniowe przesądy są nadal aktualne:)
Dla chętnych:)
W pierwszej pochlanialam slodycze, dokladnie kinder bueno i mam syna. Teraz ser zolty i pomidory ale nie wiem kto mieszka w brzuchu
O matko...
Ja kurde u pierwszego syna zaniedbalam.. nie wiedzialam ze sie tak robi....teraz 3 latek nie daje sobie tak robic..a mlodszy bez problemu na .slyszalam ze jakies masci sa..spytam sasiadki bo cos mowila mi kiedys
Sproboj go namowic zeby sam sobie odciagal siedzac w wodzie. Moj tez nie da dotknac ale sam odciaga w kapieli
Trzecia, jedno dziecko straciła...
Dwoje dzieci stracila, jedno na bardzo wczesnym etapie
 
Ja nie miałam stelaża, stawiałam wanienke na stole :) moja siostra w łazience miała pralkę i stawiała na pralce, więc można się bez niego obejść :)
Pewnie że można się obejść [emoji4] i tak jest z wieloma rzeczami. Obeszłam się bez przewijaka, tym razem chcę go mieć. Kwestia własnej decyzji.
Jeśli chodzi o organizację kąpieli wiele rzeczy się na to składa, warto to przemyśleć czy sobie odpuścić stelaż. Można mieć cieplejsze pomieszczenia w mieszkaniu i chłodniejsze...nie zawsze jest możliwość kąpania na pralce. Czy choćby na stole, który jest w jadalni...bo w pokoju nam niską ławę więc schylanie odpada. [emoji4]
 
Oby zdrowe !!! Ale tak Chłopiec byłoby wspaniale. Tak się nastawiam i tak czuje :-)
Ja też czuję u siebie chłopca i też wcinam pomidory:) Ale tak,najważniejsze zeby było zdrowe:)
Nie wiadomo co bedzie... 9 maja sie dowiem :) ale z tego co widze..to u kazdej calkiem to inaczej wygladalo
. Dokladnie na odwrot niz u mnie z synami...wiec chyba tu nie ma zaleznosci
Pewnie nie ma,ale zobaczymy. A może będzie córcia? kto wie....
 
Owinac mozna duza pielucha tetrowa/ bambusowa etc. Nie trzeba kupowac specialnych otulaczy.
Też jestem zdania że taki otulacz jest zbędny. Ale pielucha tetrowa jest za mała. Nawet te większe są za małe.
By dobrze spowijnąć Maluszka potrzeba ok 90x90cm. Ja dla siebie zrobiłam 100x100 i innym też takie robiłam. Na dłużej wystarcza a potem może latem służyć jako cienitki kocyk...z podwójnej flaneli [emoji4]
 
reklama
Do góry