reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁Październikowe kreski ! 🍎

reklama
Dziewczyny,
Czy jak u mnie już po owulacji to warto jeszcze dziś podziałać?
Właśnie wracam od gin. z monitoringu i jak były 3 pecherzyki w środę 3 .10, jeden był dominujacy w lewym, to dzis nie ma zadnego :(
Jeste tylko ślad w postaci ciałka żółtego.
Yhh
Miałam nadzieję na bliźniaki 😀
 
Jeszcze sobie to tlumacze tak, że nie minęło 48h tylko 45h tak serio no ale to pewnie zadna roznica, wedlug kalkulatorow przyrost jest ok ale sie naczytałam, ze najlepiej zeby bylo powyzej 66%.
Nie wiem czy w ogóle robic teraz czy dac temu spokoj i czekać na rozwój samoistnie.
Ja bym zrobiła jutro w tym samy labie co za pierwszym razem. Po 72h przyrost będzie wiarygodny. Trzymam kciuki.
Dziewczyny,
Czy jak u mnie już po owulacji to warto jeszcze dziś podziałać?
Właśnie wracam od gin. z monitoringu i jak były 3 pecherzyki w środę 3 .10, jeden był dominujacy w lewym, to dzis nie ma zadnego :(
Jeste tylko ślad w postaci ciałka żółtego.
Yhh
Miałam nadzieję na bliźniaki 😀
jak jest ciałko żółte to już raczej po owu, ale podziałać zawsze warto 😁
 
Jeśli chodzi o koszty to tak u nas podobnie. Tak jak Ty powoli mam tego dość.

Stymulacja do ivf ?
Nie, póki co jeszcze próbujemy naturalnie z Accofilem, ale udało się tylko w poprzednim cyklu ruszyć jajnik po drożnej stronie, przy owulacji po niedrożnej stronie nie wprowadzamy Accofilu. Po kolejnym niepowodzeniu chcemy już startować z kwalifikacją do ivf, bo ja już nie widzę sensu czekania z tym dłużej.
 
Nie, póki co jeszcze próbujemy naturalnie z Accofilem, ale udało się tylko w poprzednim cyklu ruszyć jajnik po drożnej stronie, przy owulacji po niedrożnej stronie nie wprowadzamy Accofilu. Po kolejnym niepowodzeniu chcemy już startować z kwalifikacją do ivf, bo ja już nie widzę sensu czekania z tym dłużej.
Rozumiem. A co to znaczy wprowadzanie accofilu pp danej stornie ? W sensie że jak owu w prawego jajnika to zastrzyk robisz po prawej ?
Pytam bo też dostałam accofil co 4 dni, ale nie powiedziała mi jak mam go wstrzykiwać.
 
U mnie według apki 2 dni do owu 🤍 ale dzisiaj taki mnie ból lewego jajnika złapał, że aż mi unieruchomiło na parę sekund nogę :/ mam nadzieję, że owu nie wydarzyła się wcześniej… niby zawsze ja czuję- robiłam parę razy monitoring i te moje odczucia się bardzo pokrywają w ten okoloowulacyjny czas…niby kręcił mnie zawsze jajnik tak jak na okres i takie skurcze mnie zawsze łapią przez jakiś czas ale nie aż tak jak teraz….

Dziwny mam ten cykl jakiś… bardzo skąpy okres, potem dwa dni czysto i znowu plamienie takie jednorazowe… teraz ten ból… ehhhh
 
reklama
progesteron z poprzednich cykli wskazuje, że owulację miałaś więc nie nakręcaj się, że wszystkie są bezowulacyjne :)

Co do tego cyklu to ciężko stwierdzić czy jeden pęcherzyk pękł czy nie. Może zrób progesteron 7dpo. Bólem owulacyjnym bym się w ogóle nie sugerowała bo to żadna miara.
Dziękuję za podniesienie na duchu ☺️ Trochę ze mnie panikara.
Zrobię na wszelki wypadek progesteron, będę miała czarno na białym. 🙂
 
Do góry