reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

majeczka- w cytrusach chodzi o to, że są konserwowane aspiryną i dlatego nie powinno się przesadzać, dobrze jest je przed zjedzeniem wymoczyć w ciepłej wodzie (ze skórką) - podobnie jak winogrona - i potem dopiero zabierać się do jedzenia, gin mi powiedział, że dla nas najlepsze sa owoce sezonowe z własnej strefy klimatycznej (bo się ich tak nie konserwuje) , ale nie można popadać w paranoję, ja w ciąży z Majką mandarynki jadłam wiadrami, normalnie mąż nie nadążył kupować :-), a teraz wcinam jabłuszka, jak nigdy w życiu
 
reklama
ah to tylko chodzi o te aspirynę? czy ona jest tylko w skórce, czy przechodzi do środka? bo jesli tylko na zewnątrz, to sok nie powinnien być szkodliwy no i kiwi tez:) a to tak jak Ty - wiadrami potrafię zjeść
 
Chwile mnie nie było a tu tyle się dziejeeeee, jestem 2 dzień w pracy, odżyłam coś jednak jest w stwierdzeniu że wraz z końcem 3 miesiącem mdłości ustają, dostałam mega apetytu i od 3 dni nie wymiotowałam:-D została niestety ogromna ochota na wodę gazowaną, proszę napiszcie dziewczynki że tez taka pijecie i nie jestem zwyrodnialcem:-)od niegazowanej odrzuciło mnie w momencie gdy zaczęły się mdłości...... a pyszna kawka z mleczkiem? zaczęło mi jej brakowac dopiero teraz gdy wróciłam do pracy i w biurze unoszą sie kawowe zapachyyyyyyy
 
ja kawę z mlekiem piję (nie za mocną), praktycznie codziennie. Planowałam to ograniczyć, ale ciśnienie mam tak niskie że wręcz jest to wskazane. Zresztą jak to mówią - wszystko jest dla ludzi, byle zachować umiar :)
wodę gazowaną piję również
 
malinova my właśnie budujemy dom i jeszcze nie uruchomiliśmy całego kredytu ale ratę za całość mamy mieć w granicach 900-1200zł (kredyt 257 tyś na 30 lat) Z doświadczenia wiem, że samemu nie ma co kredytu załatwiać ale tylko przez doradcę. Jak szukaliśmy sami to w tym banku w którym mamy kredyt wyliczyli nam ratę na 1500-1700zł:szok:. Kredyt braliśmy przez Murator Finanse i były najlepsze warunki. Konsultowaliśmy się też przez Expandera i Open Finance i nigdzie nie było tak niskiej raty. Jeśli chcesz mogę Ci na priv wysłać namiar do naszego doradcy to chociaż zrobi Ci symulację ile by rata wyniosła za ich pośrednictwem.
 
Dzien dobry Kobietki.

Właśnie sobie poczytalam czego w ciąży nie wolno jeść, używać, robić i dotykać.

I myślę że gdyby to wszystko się sprawdzalo to pierwsza ciążę poronilabym zanim bym się o niej dowiedziała.

Nie wolno na brzuchu leżeć.
Spalam na brzuchu do 6 miesiąca.

Nie wolno szybko wstawać.
Nie wolno gazowanego.
Nie wolno włosów farbowac.

Dobrze że wolno oddychać.

Raz mówią że ciąza to nie choroba ale jak kaleke traktują
 
Chwile mnie nie było a tu tyle się dziejeeeee, jestem 2 dzień w pracy, odżyłam coś jednak jest w stwierdzeniu że wraz z końcem 3 miesiącem mdłości ustają, dostałam mega apetytu i od 3 dni nie wymiotowałam:-D została niestety ogromna ochota na wodę gazowaną, proszę napiszcie dziewczynki że tez taka pijecie i nie jestem zwyrodnialcem:-)od niegazowanej odrzuciło mnie w momencie gdy zaczęły się mdłości...... a pyszna kawka z mleczkiem? zaczęło mi jej brakowac dopiero teraz gdy wróciłam do pracy i w biurze unoszą sie kawowe zapachyyyyyyy
Ja piję tylko niegazowaną ale t przyzwyczajenie juz dłuterminowe i jak nie mam wody to czuję się jak na pustyni. Ja mma delikatne mdłości mniejszą drażliwość piersi ale kłucia zostały. Wiem że to normalne
malinova my właśnie budujemy dom i jeszcze nie uruchomiliśmy całego kredytu ale ratę za całość mamy mieć w granicach 900-1200zł (kredyt 257 tyś na 30 lat) Z doświadczenia wiem, że samemu nie ma co kredytu załatwiać ale tylko przez doradcę. Jak szukaliśmy sami to w tym banku w którym mamy kredyt wyliczyli nam ratę na 1500-1700zł:szok:. Kredyt braliśmy przez Murator Finanse i były najlepsze warunki. Konsultowaliśmy się też przez Expandera i Open Finance i nigdzie nie było tak niskiej raty. Jeśli chcesz mogę Ci na priv wysłać namiar do naszego doradcy to chociaż zrobi Ci symulację ile by rata wyniosła za ich pośrednictwem.

Oj kredyty! Ja brałam kredyt na mieszkanie tez przez doradcę a i tak miałam masę załatwień. Nasza rata w tym momencie wynosi 700 zł z dopłatą w programie Rodzina na swoim a potem będzie wynosić około 900 zł. Kredytu ogónie nie polecam ale bez niego cieżko się czegokolwiek dorobić
 
Hej dziewczyny :-)

Karola.M witamy


malami25 straszne jest to co piszesz ... ja nie wiem co bym odpowiedziała takiej kobiecie. :no:


azorek kciuki mocno zaciśnięte :tak:


Kaka mnie zawsze bolała depilacja brwi. W szkole kosmetycznej jak ćwiczyłyśmy to normalnie same łzy mi leciały a koleżanki miały ze mnie ubaw oczywiście. Z cerą to ja miałam zawsze problemy... niestety taki mój urok mam cerę tłustą i już się do tego przyzwyczaiłam. ;-)


Yasumi ja mam taką płytkę z usg ale za cholerę nie potrafię jej odtworzyć na laptopie :angry:


SuperAguri to szybkiego powrotu na nogi :tak:


Musa ja piję tylko wodę gazowaną. :zawstydzona/y:Jak napiję się niegaz to jest mi nie dobrze. A co do kawy to tylko inka :tak:

A u nas dzisiaj taaaak cieplutko... skorzystałam i umyłam okna wysprzątałam pomyłam podłogi obiadek przygotowany i teraz padam na pysk :-) a jeszcze testy mnie dzisiaj czekają ... :rofl2:
 
reklama
Do góry