reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

Mamba, ja Szymonka rodziłam w szpitalu wojewódzkim i teraz też chcę tam rodzić. Jak mnie nie będą chcieli przyjąć, to będę czekać pod szpitalem na parte i koniec;-):-D
 
reklama
Hej jestem już spowrotem:-)

Komputer naprawiony i właśnie was nadabiam:tak:
Kurcze tak piszecie o tych górach a ja bardzo bym chciała wyskoczyć w góry:tak:
Co roku jeździmy na weekend majowy gdzieś w góry a w tym roku chyba nie damy rady:-(
Za to wymyślilam sobie wycieczkę do Kazimierza bo mamy nie daleko ( taka namiastka ) :tak:

Idę was nadrobić

Miłego dnia
 
Placki ziemniaczane mniam. Ale narobiłyście smaka. A ja nie mogę smażonych. :-(W ogóle większości rzeczy nie mogę. :wściekła/y: Ostatnio bardzo mi smakują pomidory ale po nich też mnie boli wątroba czy co to tam jest...
Ale na poprawę nastroju. Oficjalnie poczułam już ruchy i jestem prawie pewna że to jest to. No pewna doza niepewności zostaje ale na 99% to były ruchy Groszka. :-)
 
Sonka :-D:-D:-D, fajnie opisałas swojego powera :-D

Netika patentem na wypicie tej glukozy jest cytruna. Wciskasz sok z polowki cytryny i jest duuzo lepiej. Ja poprzednio wypilam bez problemu, a robilam tez powtorke z 75g, ale wtedy jeszcze slodzilam herbate. Nie wiem jak mi teraz pojdzie jak pije gorzka i slodkiego bardzo nie lubie.

wlasnie zjadlam sledzie w sosie koperkowym :nerd:

a moj Kubus lezy, znowu ma prawie 38 bidulek
 
Witam sie z rana...albo z poludnia ;)

Ja dzisiaj rozpieszczona, sloneczko za oknem, K zrobil sobie wolne i zostal w domu :) zjedlismy pyszna jajecznice ze szczypiorem na sniadanko i teraz sie zbieramy wozki dla Dzidziola ogladac :D mamy juz kilka modeli upatrzonych, ale chcemy je teraz na zywo porownac :)

Zycze milego dnia kobietki!!
 
anja83 Pierwszy. Przez pewien czas nie byłam pewna ale dziś pukał do mnie ciągle z jednego miejsca. To przypadek ale myślałam sobie wtedy jak to będzie jak już przytule to maleństwo i wtedy ono zapukało. :-)

Do lekarza wybieram się 24 więc przekonam się czy to naprawdę ruchy.
 
Ostatnia edycja:
Netika, Mamba - ja rodziłam Majkę na Wyspiańskiego i na pewno będę tam rodziła Michasia
Sandy - świat jest jednak mały :-), no to rzut beretem od nas, mój małż jest z Tychów, może to Twoje okolice, bo odległość mniej więcej taka?
Jutrzenka - zdrówka dla Kubusia, a te śledziki... ech, gdyby mi tak ktoś zrobił w buraczkach i przyniósł... i podał... to wyraziłabym głęboką i dozgonną wdzięczność :-)

Ja już wróciłam ze spacerku, wcięłam pomidoróweczkę ( z plackami poczekam na małża, żeby się wspólnie delektować - no i nie mieszczą mi się dwa dania pod rząd :-) )
 
reklama
Do góry