reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

Kasiorzyca, u mnie to jakaś masakra ze spaniem, zawsze byłam rannym ptaszkiem, pobudka o 6, spanko o 21 i przespana cała noc, a teraz to jakiś koszmar... nie dość, że usnąć nie mogę, sen mam przerywany to jeszcze same koszmary się przyplątują... jak w zeszłym tygodni M. był w delegacji to 3 dni nie spałam bo od razu mi się śniło, że ktoś się do domu włamuje, a potem drzwi do sypialni podpala żeby mnie z grubym z domu wykurzyć, więc skakaliśmy z piętra przez barierki a potem przez płot do sąsiada po pomoc... istne tortury :-/ a ogień we śnie to niby złodziej więc dodatkowo się nakręcałam :-/
 
reklama
o to ja ze spaniem - niedźwiedź równy :)

wcześniej wstawałam bez problemu ok 6 do małego rano aby go nakarmić a nagle bach - nic mnie nie ściągnie ( na tej podstawie też mój mąż jako pierwszy stwierdził że chyba coś jest na rzeczy ;) )
 
No mi się śnilo że byłam z Sebkiem na basenie.
I jak go wyciagalam to wyciągnęłam jakieś urządzenie do ozonowania wody.
I za późno wrzuciłam to coś spowrotem.
I mi dali karę 200 tysięcy za skażenie wody w ratach po 5,20 miesięcznie
Do tego jak wyszłam z tego basenu to mnie jakis zboczek gonił.

Tak mnie zmeczyl ten sen jakbym naprawdę biegła.
 
amelkowna miala ospe we wrzesniu i tez nie wiem jak ja do domu przyniosla:eek: ale tutaj dzieciaki z ospa normalnie na dworze chodza tylko obsmarowane po czubek glowy:no: u niej zaczelo sie od jakiesj jednej czy dwoch krostek takich wiekszych potowek w sumie nie wysypalo jej mocno jakos ale plecki brzuszek i nozki miala wysypane na buzi moze ze 4 kropki byly i szybko zniknely. mi tu lek mowil ze mloda zaraza do momentu jak ostatnia plamka sie nie wysuszy. nie wygladalo ta ospa jak u mnie mloda miala cos jak potowki wlasnie i pozniej pekaly dopiero:eek:


ja tez mam ostatnio baaardzo dziwne sny i sa tak realistyczne ze nia raz sie budze zlana potem i sie zastanawiam gdzie jestem:wściekła/y: spie srednio po 3-4h na dobe bo zanim zasne to siku jak sie sie uloze wygodnie to znow siku....zanim znow znajde pozycje to juz oczy mam otwarte i sie mecze by zasnac....maz wstaje do pracy o 5 i ja wstaje razem z nim....leze w wyrku pozniej zasnac nie da rady zaraz sie jasno robi juz doopinka ze spania:no::confused2:za dnia nie ma jak sie kimnac przy mlodej ehhh po pracy wracam niby zmeczona ale sie mecze zeby zasnac wiec nie wiem o co chodzi w sumie:confused2:
 
dziewczyny dajcie spokój... co za sny..
chociaż wcześniej kiedy czytałam wasze opisy to w szoku byłam a dzisiaj i mnie dopadło.. jakieś wieloryb i dzieci bez rączek.. horror..obudziłam się przerażona.
Wszystko przez dzisiejszą wizytę która już za 4 h!!
 
a mi snił się poród, siedziałam obok jakiejs kobiety na łóżku w rozkroku i same sobie odbierałyśmy porody (każda sobie samej), no masakra jakaś...
 
reklama
zdecydowanie nic fajnego... w dodatku moja mama zafiksowana na punkcie senników i od razu dopytuje 300 razy czy dom pozamykany, czy pies puszczony, a jak go otrują to i tak wejdą :szok: a nie daj Boże żeby śniła się woda, bo jak brudna to choroba, nerwy i kłopot... ale za to dziecko to pozytywny znak :-)
 
Do góry