reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

reklama
Kaka myślę ,że córka w każdej chwili mogła się zarazić tzn 10dni temu bądź dzisiaj coś podłapie i wyjdzie za kilka dni. Musiałabyś chyba z miesiąc ją w domu trzymać .
U mojego synka wysyp zajął 3tyg i nawet pediatra w szoku wielkim była,zaczęło się od 4krosteczek i po 2tyg puściłam go do p-kola ,wtedy go wysypało ma maxa i dostał zapalenia płuc .
A tak w ogóle dzień dobry.Miałam zabrać się za mycie okien ,ale pogoda się nie źle popsuła więc przełożę na inny dzień
 
witajcie:)

Kasiorzyca - super wieści:-D

Yasumi - taką oponkę do opalania chyba też sobie sprawię o ile uda nam się wyskoczyć nad jakieś jeziorko

Ja dzisiaj jakimś dziwnym trafem trochę pospałam - wczoraj naoglądałam się malucha jak machał łapkami i nóżkami ( mocno żywiołowe to moje dziecię ) i chyba to mnie uspokoiło :)

a wiesz że mi się dziś też dobrze spało - chyba coś w tym jest bo ja po wczorajszej wizycie oprócz szczęścia czuję dużo większy spokój
do tej pory miałam problem bo się budziłam kilka razy w nocy i długo później zasnąć nie mogłam, a dziś to nawet jak na siku wstałam to zaraz zasnęłam
 
duzymi literami do nowych mam lub podczytujacych nasz watek:
Mamy moderacje ktora zajmuje sie dopisywaniem do listy mamus wiec prosze wysylac prywatna wiadomosc z danymi do mnie a nie na wlasna reke dopisywac pod lista!!! Zanim otworzycie nowy temat prosze porozumiec sie z innymi forumowiczkami czy temat uwazaja za potrzebny zeby nie zasmiecac bez potrzeby bo niebawem nam sie tu forum rozkreci i bedzie masa nowych tematow.dziekuje za uwage nmilego dnia zycze
:-)
 
ale ci sie udalo juz dopisane :-) najprosciej kliknac na profil osoby do ktorej chcesz wyslac PW pojawai sie okienko klik klik napisac i wyslac. czasem mam skrzynke zawalona ale juz poczyszczone wiec powinny wiadomosci mi nie uciekac:tak:
 
Witam południowo,

noc u nas dzisiaj była ciężka, najpierw usnąć nie dało rady, a potem co chwilę coś spać nie pozwalało, nawet pies jakiś niespokojny był i całą noc zmieniał pozycję, to u nas w sypialni to na legowisku się pokładał. Może jakieś niepokoje przed dzisiejszym genetycznym :confused2: w końcu nie pierwszą by mnie dopadły takie nocne lęki :confused2: Całe szczęście odespałam trochę jak M. wyszedł do pracy, a gruby się przemieścił na zewnątrz :-)


widzę, że na tapecie ospa, mnie jak i większości pierwszorazowych mam ten temat raczej długo nie będzie dotyczył... ale na przyszłość wiedza z pewnością się przyda ;-)


Pozdrawiam serdecznie nowe mamy :-)
 
azorek pw poszła.

Czy wam też śnią się takie głupoty?
Zasnelam teraz i aż mnie głowa boli.
ja już teraz będę starała nie martwić się o nic.
Do czasu aż poczuje pierwsze ruchy.
Znowu będę nerwowo brzuch ugniatac żeby coś poczuć jak przestanie się ruszać albo się przekreci.

Takie uroki
 
reklama
Do góry