reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

To się nasprzątałam :/
Mało co nie zemdlałam przed chwilą :/
Zaczęło mnie nagle ciągnąć wszytko na dole po prawej stronie i bóle krzyżowe się zrobiły i tyle by było z mojego sprzątania :/
Strasznie się przestraszyłam :-(
 
reklama
Witam
Wczoraj spędziłam cały dzień na spotkaniach w Warszawie i wróciłam do domu koło 22 totalnie padnięta:sorry2:
Tak męczyły mnie wzdęcia że w pociągu modliłam się żeby nie wyć z bólu.
Naskrobałyście tyle że nie mam siły tego nadrobić i każdej odpisać to co bym chciała więc spasowałam.
Co do mojej fasoliny to wczoraj miała ciężki dzień razem ze mną, ale myślę że wszystko ok u niej tam w środku.
 
Witajcie ,ja mam dziś zwolnione obroty ,,dobrze ,że obiadek prawie gotowy[barszcz ukraiński],po południu tylko usmażę sajgonki ,będzie gotowe..

Miałam ochotę na wędzoną makrelę ,tylko skubnęłam jej ,a mdli mnie po niej ,że szkoda gadać

Kawę piję jedną dziennie ,ale[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif] MELITTA AUSLESE MILD,[/FONT]bo jest delikatna dla żołądka.

Muszę jeszcze popakować prezenty ,bo młde idą dziś i w niedzielę na klasowe urodziny.

Miłego dnia
 
no to cieszę się bardzo, że nie tylko ja mam problemy z koncentracją.

Mój facet nabija się, że w ciąży wyszła ze mnie podręcznikowa baba na drodze.
zapominam wbić kierunek, albo jadę za dalego zamiast skręcić.
niestety muszę prowadzić bo on nie ma chwilowo prawka.

kawy nie pije wcale. ale to dlatego że już jakis czas temu odstawilam.
w pierwszej ciąży pilam i jest ok :)

nie dajmy się zwariować.

muszę zabrać młodego na zakupy bo nie ma nic na wiosnę.
a mam takiego lenia że szok .
 
hej:)
moja corcia wczoraj wrocila zadowolona z nart, ogladalismy filmy i zdjecia ze stoku - super, az zalowalam, ze juz 2 sezon odpuszczony...

Oczywiscie ze pije kawe, tylko z ekspresu cisnieniowego, czarna i gorzka - innej nie uznaje:-p
Sandy - u mnie wczoraj byl barszcz ukrainski:)
 
Dziewczyny, czy wy nie pijecie kawy wogóle?? Bo ja to rano muszę małą kawkę wypić - rozpuszczalną z jednej malej łyżeczki kawy, bo inaczej to bym chyba się z łóżka nie zwlokła a do roboty trzeba iść:-(

ja uznaję tylko kawę z ekspresu ciśnieniowego a w przypadku jego braku zwykłą zalewaną. Dla mnie rozpuszczalna to nie kawa, nie ma aromatu, posmaku.. często na opakowaniach nawet jest napisane "napój kawowy" i masę dodatków sztucznych..

a wiecie na co dzisiaj mam ochotę? na własnoręcznie robiony blok czekoladowy z orzechami. Skoczę do sklepu po mleko w proszku i działam.. już nie mogę się doczekać!

aha, może jeszcze bajaderki kulki zrobię? mój mąż je uwielbia.

A na bloku to się kiedyś sp:-Dasłam bo 2 x tyg go robiłam
 
Ostatnia edycja:
Butterfly88 witam :-)

No i po wizycie. Nie napisałam wczoraj bo wróciłam po 20 potem kolacja itd no i byłam wykamana.
A więc tak :-)
Ciąża pojedyncza ( z czego mój mąż jest bardzo nie zadowolony hehehe no ale oczywiście musiał rodzinke powkręcać że będą bliźniaki... )
7 tydz termin ok 19 października
84mm
Słyszałam serducho :-D
Małe problemy tylko z tarczycą. Gin wykrył jakieś małe guzki ale powiedział że mam się nie martwić tak więc też robie...
Następna wizyta za 3 tyg, do tego czeasu badanie TSH ...
Ktoś miał podobne problemy ...??
 
ja uznaję tylko kawę z ekspresu ciśnieniowego a w przypadku jego braku zwykłą zalewaną. Dla mnie rozpuszczalna to nie kawa, nie ma aromatu, posmaku.. często na opakowaniach nawet jest napisane "napój kawowy" i masę dodatków sztucznych..

a wiecie na co dzisiaj mam ochotę? na własnoręcznie robiony blok czekoladowy z orzechami. Skoczę do sklepu po mleko w proszku i działam.. już nie mogę się doczekać!

aha, może jeszcze bajaderki kulki zrobię? mój mąż je uwielbia.

A na bloku to się kiedyś sp:-Dasłam bo 2 x tyg go robiłam

Mina29 - ale mi narobiłaś ochoty na ten blok:-) W sumie to sama go nigdy nie robiłam, ale próbowałam go u znajomej parę razy, nwet nie wiem czy jest on bardzo skomplikowany w przygotowaniu?
Też może poszukam jakiegoś przepisu na niego na necie:-D
W zeszły weekend robiłam tertę z owocami - tez była super:tak:

A tak w temacie kawy, to macie rację nie ma co się dac zwariować, jedna kawa to przeciez nie jest jakieś przestępstwo:-)
 
reklama
Do góry