reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

Dzieki:) troszke się uspokoiłam, ale jak tu nie mieć schiz jak z pierwszą ciążą nie wyszło... Teraz obawa jest non stop, mam nadzieje że po 1 wizycie troche minie... chyba że bedzie to co zeszłym razem...czyli puste jajo płodowe:( Ale trzeba być dobrej myśli.
 
reklama
Mi też pierwsza ciąża nie wyszła jak to ty napisałaś, ale takich akurat na forum tutaj z tego co się zorientowałam jest wiele, więc nie zamartwiaj się na siłę!
____________________

P.s.
Nie dodawaj po 2 posty, tylko podpis dodaj sobie w dziale "edytuj sygnaturę".
Tam dodasz podpis na stałe

______________________

A ja mam dzisiaj znowu wzdęcia jak nie wiem i nie mam chęci na toaletę :-/
Znowu dzisiaj będę napompowana jak balon :-/
Nie znoszę tego :-/
______________________

Dzisiaj z małą zrobiłyśmy sobie wolne.
Szczerze się przyznam, że nie chciało mi się zbierać z rana jakoś tak i mała nie poszła do przedszkola.
Dzisiaj zabierzemy się za sprzątanie szafy w kuchni, bo na szafie pełno szpargałów leży i zupełnie nie mam pomysłu co z nimi zrobić, bo większość z nich jest męża, a tylko teraz jak go nie ma to leżą i się tylko kurzą, chyba wezmę większość i zamiotę i wyrzucę, bo już mnie to wkurza.
 
Ostatnia edycja:
a powiedzcie mi czy też czujecie obniżona sprawność intelektualną?
bo ja się tak zawieszam że masakra.
boję się prowadzić auto.

mam tak samo, czuję się jak przygłup. Wczoraj wieczorem wyskoczyliśmy z małżem na chwilkę do Biedronki po drugiej stronie ulicy, a ja w sklepie uświadomiłam sobie, że przed wyjściem nastawiłam fasolkę po bretońsku do odgrzania,.. i pędem do domu.. pięknie się przypaliło..

a ja witam piątkowo, małż mnie obudził telefonem żeby go pokierować po mapie bo mu nawigacja padła a w jednym mieście ulicy nie mógł znaleźć.. echh...
 
Ostatnia edycja:
Fakt, mi też zdarzają się zawieszenia, stoję np. przed półką w sklepie, patrzę na nią, wiem, co mam wybrać, ale latam wzrokiem po całej półce z 10 razy, zanim się na coś zdecyduję :zawstydzona/y:
_______________________

Kupiłam małej wczoraj skarbonkę i teraz ciągle chodzi po domu i szuka skarbu jak sama mówi, czyli jakiegoś pieniążka :-)
A jak już nic nie znajdzie, to przychodzi do mnie i ładnie prosi o jakiś skarb do kolekcji, bo jak sama twierdzi, na coś zbiera, ale sama jeszcze nie wie na co ;-)
 
Ostatnia edycja:
Dzieńdoberek Mamusie :)

Witaj wikaata! Bądź dobrej myśli nie nie martw się na zapas. Ból piersi w ciąży czasem ustaje i wraca, jest silniejszy, innym razem mocny. Mnie od jakiś trzech dni też mniej bolą. Wiem, że łatwo mi mówić żeby się nie martwić, ale trzeba się chociaż postarać :) Ja też schizowałam przed wczorajszą wizytą, na szczęście wszystko jest ok, tyle że narazie niewiele wiemy, dopiero za 4 tyg będzie więcej widać, ale też jestem dobrej myśli. Nie może być inaczej!

Miłego dzionka!
P.S. Piję kawkę rozpuszczalną z mlekiem, kubek z 1 łyżeczki. To mój poranny rytuał. Chyba to nie jest zbyt szkodliwe... ciśnienie zawsze miałam niskie.
 
reklama
Cześć dziewczyny,
przez caly tydzień byłam bardzo zapracowana więc nie miałam zbytnio czasu na forum, i dziś patrzę a tu ponad 300 stron :szok: matko, kiedy ja to nadrobię;-)
Dziś mam prawie wolne, więc też się biorę za sprzątnie.
Chciałam tylko powiedzieć że w poniedziałek mam drugą wizytę u ginekologa i już się nie mogę doczekać, ale też się strasznie boję, czy wszystko będzie ok?
Dziewczyny, czy wy nie pijecie kawy wogóle?? Bo ja to rano muszę małą kawkę wypić - rozpuszczalną z jednej malej łyżeczki kawy, bo inaczej to bym chyba się z łóżka nie zwlokła a do roboty trzeba iść:-(

Pozdrawiam wszystkie mamy i życzę miłego piątku (to mój ulubiony dzień tygodnia):-)
 
Do góry