reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

reklama
Dziękuję.

Czas dzisiaj stoi w miejscu...

A mężowy tak mnie od wczoraj irytuje, że mam ochotę rzucać. Chyba hormony zaczynają dawać o sobie znać.
 
ależ produkcja postów :-)

u mnie zero nudności, aż się dziwię.
z sebkiem przez 3 tygodnie wstawałam z łóżka bo nie dawałam rady.

poza tym jest zimno, szaro, pada . kiedy będzie lato?
 
mi sie poważniejsze mdłości zaczeły dopiero w 8 tygodniu a jeszcze mocniejsze pare dni temu.

Z długoterminówek lato ma byc szybko w tym roku i bardzo suche. Pamietam że w zeszlym roku dokładnie 4 czerwca pierwszy raz pływałam w jeziorze :-p
 
Ale naprodukowałyście. :-)
Na wymioty mi najbardziej pomaga diphergan. Nie brałam kilka dni i wymioty były prawie codziennie. Wczoraj się złamałam i dziś funkcjonuję normalnie.
Kopytka uwielbiam ale ostatnio mam straszna ochotę na fasolkę po bretońsku. Dziś kupiłam, jutro będę robić :)
 
Witam wszystkie przyszłe mamusię
biggrin.gif
Po raz drugi, po 1,5 roku - dołączam do październikowych ciężarówek
wink2.gif

Pomyśleć, że to było jak wczoraj gdy pisałam na BB będąc w ciąży z Zuzią a teraz kolejne maleństwo...

Szczerze Wam powiem, że... jestem wystraszona!!! Przecież nie tak dawno rodziłam, Zuzia jeszcze na piersi, w pieluchach
p.gif
hehehe czeka mnie wiele pracy przed przyjściem na świat maluszka.

Według miesiączki to już ponoć 7/8 tydzień, ale tak raczej nie jest... Wg wyniku BETA HCG jest to jakiś 4/5 tydz. więc okaże się tak naprawdę gdy już będzie zarodek widać na usg a nie pęcherzyk
biggrin.gif
więc ja obstawiam że jestem w 5 tyg., tak pamiętam hihihihi
wink2.gif


przewidywana data porodu - 15.10.2012 ( hihi to również data poczęcia Zuzi
p.gif
jakiż to zbieg okoliczności hihihi)

Pozdrawiam mamusie
biggrin.gif
jak Wasze sampoczucia? ja się czuję strasznie gdyż mam częste bóle nadbrzusza... biorę na to nospę i esputicon w kroplach, gdzieś tu wyczytałam że któraś bierze Diphergan. lekarz Ci to przepisał? z tego co wiem nie wolno brać tego będąc w ciąży i karmiąc piersią. Można brać za to TORECAN - na wymioty (czopki lub tabletki)
 
mi sie poważniejsze mdłości zaczeły dopiero w 8 tygodniu a jeszcze mocniejsze pare dni temu.

Z długoterminówek lato ma byc szybko w tym roku i bardzo suche. Pamietam że w zeszlym roku dokładnie 4 czerwca pierwszy raz pływałam w jeziorze :-p

Chciałabym ciepłe i suche lato.


Witaj Butterfly:tak:
 
Butterfly88 witaj :-)
pesca.. ja fasolkę miałam 3 dni temu mniam...

a teraz wciągnęłam kopytka przysmażane na złoto.. drugie mniam
 
reklama
Antylopka bo wlasnie juz wczesniej miałam Ci sie pytac jak porody opisywałas ze mamy obydwie dzieciaczki z listopada 2010 ale z forum Cie nie kojarzę.Co do tego noszenia to on sie nie dopomina ale niestety przy pietrowym domu jest kilka sytuacji kiedy wniesć go musze na góre lub powrotem.
Ufka co do przeziębienia to polecam mleko, lyzeczka masla i miod oraz syrop *spam* NATURALNY SYROP DLA KOBIET W CIĄŻY 150 G - Apteka internetowa - Domzdrowia.pl, nie słyszałam zeby kobiety w ciazy czosnku nie mogły i syrop z malin jak najbardziej, tylko tak jak pisały dziewczyny z lisci malin jest zakazany.

W temacie zachciankowym to miałam dzis straszne parcie na pasztet i musiałam kupic.Zjadłam ze swieza bułeczka, słyszałam ze jest niewskazany ze wzgledu na surowe jajka ale MUSIAŁAM!!!!

Butterfly witam, ja mam synka z tego samego rocznika tyle ze listopad.Na szczecie juz odcycowany ale wciaz w pampersach.

Czekam na relacje z wizytek &&&&&&&&&&&&&&.
 
Do góry