reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Paplanina

To wy dacie radę spać? Zazdroszczę :-D
Ja mam kilka kursów do łazienki co noc (a łazienka piętro niżej). Zanim dojdę, zanim wrócę to odechciewa mi się spać i tak się przewalam pół nocki :sick:
A jakie mam sny!!! Przeżyłam w nich już wszystko (drogę do szpitala - różne opcje, poród - j.w., nawet katastrofę lotniczą :szok: ). Są tak realne, że budzę się przerażona. Żartowałąm do mężusia, że niech się nie zdziwi jak zacznę się ostro drzeć w środku nocy, tzn. tylko, że śni mi się poród naturalny bez znieczulenia :-D
Co do pozycji podczas spania to ostatnio coraz częściej budzę się na plecach. Na prawym boku podobno spać niezdrowo, bo coś tam się uciska a na lewym nie mogę, bo mam drobną wadę serca i "szewską klatkę" i odczuwam wtedy duszności. Ciąża to taki piękny, szczęśliwy stan blogosławiony... ;-)
 
reklama
Mnie to się non stop spać teraz chce. Jak tylko przyłożę głowę do poduszki to już śpię, ale okresy bezsenności też mam za sobą. Czasem w nocy to mnie stres łapie jak się budzę na plecach i turlam sie chciał, nie chciał na lewy bok, na którym spać nie cierpię. Drętwieje mi lewa łapka. Najchętniej spałabym na brzuchu..

Pola puzzle to świetna rozrywka. Kiedyś namiętnie układałam, teraz nic mi sie nie chce.
 
dziewczyny walsnie powiem wwammmmmmm moje mile ze dzis czujemy sie swietnie nawet korki mi nie przeszkadzaja chyba w aucie spedzialm 3h a przejechalam 6km niezle sie jezdzi jak pol miaasta rozkopia ale co tam...
 
Zrobilam dla Was przed chwila kilka fotek z mojego balkonu.
Od lewej: widok na Bielany Krakowskie i Klasztor Kamedulow, na drugim mniej wiecej po srodku zdjecia kopiec kosciuszki. A taka mamy dzis pogode :)
 
piękne Maja;-) ...u mnie pogoda tez jakas ładna dzis- a ja nie mam siły na nic...zaraz ide jakas krótka drzemke sobie uciac:confused: a niunia nadzwyczaj aktywna a mama flak:baffled:
 
to ja tez zdj jakies zapodam z mojego ulubionego starego miasta Poznania (robione rok temu na Świetego Marcina- to swieto miasta gdzie wszyscy sie pysznymi rogalami zajadaja z białym makiem...pychota!)bo w nowym miescie Lublinie sie jakos jeczcze zaklimatyzowac nie moge:eek:
 

Załączniki

  • DSCN0574.JPG
    DSCN0574.JPG
    646,9 KB · Wyświetleń: 13
  • DSCN0571.JPG
    DSCN0571.JPG
    756,1 KB · Wyświetleń: 17
  • DSCN0576.JPG
    DSCN0576.JPG
    773,5 KB · Wyświetleń: 15
  • DSCN0557.JPG
    DSCN0557.JPG
    739,7 KB · Wyświetleń: 12
reklama
Do góry