reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Paplanina

Tak właśnie myślałam, bo nigdy nie wiadomo, a myśle że nie zaszkodzi żebyśmy miały ze soba kontakt ;-), w końcu ja też prędzej czy później zniknę na chwile do szpitala :-):szok: :-D .
Więc jeszcze kilka dni poczekam, może będzie jeszcze ktoś chętny i wysyłam, do tych osób które podały dane.
Chyba tak będzie oki :confused:
 
reklama
Ja mam na zmianę. Dobre, pełne energii dni, kiedy góry mogłabym przenosić i takie dni, lub ich połówki, w których nawet myśleć mi się nie chce, że nie wspomnę o zajęciach wymagających ruszenia tyłka....Maż kupił mi puzzle i teraz się tym zajmuje :) Siedzę i układam, dopóki mnie kość ogonowa nie zaboli..Jutro jedziemy "z wizytą"-ależ mi się kurna nie chce!!!!!Może coś wymyślę??!! W szkole traktują mnie ulgowo i np. odwożą do domu. Przedwczoraj koleżanka na skuterze (pierwszy raz jechałam-fajocha)-śmiesznie było, bo ona taka malutka-40kilogramowa Tajka, a ja z ogromniastym brzuchem z tyłu. Ledwie się mieściłam. A wczoraj nauczyciel w trakcie przerwy mnie "odstawił" pod drzwi. Oj, korzystajmy póki możemy z takich przywilejów :)
W nocy kotka robi nam "przeddziecięcą" zaprawę. Budzi nas po kilka razy łaskocząc wąsikami i liżąc np. po nosie ;) Teraz to juz śmieszne, ale w nocy cholera mnie bierze..
Szczerze pisząc, też trudno mi sobie wyobrazić, że to jeszcze długie 2 miesiące....
A w jakiej pozycji spicie? POnoć po 34 tygodniu powinno się unikać leżenia (spania) na plecach. A moja córka nie znosi jak tylko kładę się na boku. Kopie zawzięcie w 2 rózne strony brzucha jednocześnie. Lubi tylko na plecach i co ja mam biedna zrobić??
 
Dorotak otrzymałaś prywatną wiadomość ;-) :-)
Lucyann a mój organizm chyba przygotowuje mnie do nieprzespanych nocy , bo wcale nie mogę spać :dry: a co najlepsze w ogóle mi to nie przeszkadza :confused: dziwne , bo kiedyś straszliwym śpiochem byłam !
 
Też słyszałam o tym spaniu na plecach... coś o nie takim krążeniu , blokowaniu jakichś naczyń ... :confused: - mnie na szczęście ten problem nie dotyczy , bo nie umiałabym zasnąć na pleckach .
Ja śpię ( jak już śpię :dry: ) troszkę na boczku , a troszkę na brzuszku .
Brzuszek ciągle niewielki , zatem nie sprawia mi dużych problemów .
 
pola jak masz ten kiln pod nogi i poduszke pod pupe to pelen luz spij na plecach a jesli chodzi o spanie na boku to chyba chodzi o lewy bok bo wteyd nie uscika sie naczyn ale dobrze bylo by sie do tego przyzwyczaic...juz niedlugo jeszce tak z 50nocy i moze bedzie z glowy...hihihihih
 
Dorotak, dziękuję za sms-ka:-)
_anita_, ja też nie mogę spać. Przesypiam raptem ok. 3 godz. na dobę. Jednak raz na jakiś czas, tak co 9-10 dni mam jakiś kryzys i wtedy jestem straaasznie zakręcona i dosłownie żywcem przysypiam :-D

Pola, my śpimy na boczku. To prawda z tym spaniem na pleckach. Wtedy dzidziuś uciska jakąś żyłę. Matko, nie pamiętam. Czytałam o tym parę razy i nie pamiętam.

Właśnie, czy Wy ostatnio też zapominacie? Ja mam wrażenie, że uwsteczniam się. Dochodzi nawet do tego, że rozmawiam z kimś i nagle zapominam o czym mówię:confused: Strasznie denerwujące.
Też gdzieś o tym czytałam. Chodzi o jakiś hormon, który sprawia, że kobieta bardzo szybko zapomina o bólu i tych wszystkich porodowych dolegliwościach. Myślałam jednak, że to ma miejsce tuż przed narodzinami :baffled:
 
Wazopresyna i oksytocyna tak dzialaja ze nie mamy tej pamieci swierzej ale mozna to trenowac ja np. jezdzac samochodem musze pamietac o lusterkach i nie zapominac ze jestem sama na drodze i powiem szczerze ze taklie paro godzinne skupienie pomaga pozniej nie gubisz sie tak ale podobno najwiekszy odjazd bedzie jak bedziemy karmic cycem to wtedy sie odplywa...!!!:-) :-D
 
reklama
Do góry