reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Paplanina

Megusek już się nie zlość bo czuję że chodzi o mnie.:zawstydzona/y: Jestem po długiej przerwie i tak naprawdę to po prostu uczę sie funkcjonować na tym nowym forum więc spokojnie...
Muszę nadrobić zaległości nie tylko na forum ale i w domu więc nie zawsze jestem.Czasem po prosu nie chce mi się siadać do kompa...
Teraz z innej beczki czy ktos może mi powiedzieć jak mam wstawić zdjęcie w podpisie żeby się zawsze edytowalo bo juz się pogubiłam było i nie ma...
RATUNKU...
 
reklama
emomadzia chyba to jednak nie o ciebie Megusek chodzilo wiec nie denerwujmy sie niczym na zapas ;-)

Cynamonka tekst super:-) :-) ;-)

Fziewczyny jutro w rozmowach w toku bedzie temat Tata na macierzynskim chyab sobie nastawie zeby obejrzec... i sie pochichrac....:happy:
 
Emomadzia nie o Ciebie chodzilo :-) Wiec zrobie jak radzicie...Liga sluzy Liga radzi Liga nigdy Cie nie zdradzi! heheh....tak mi sie jakos nasunelo :-) ;-)
 
Tak Lucyann to z seksmisji ;-)
Mozna podziwiac owoce mojej pracy w watku LISTA MAM! LISTOPAD 2006:-D :cool: A zrobilam tak:
-sa dwie tabele, w jednej mamy ktore aktywnie uczestnicza na forum, w drugiej mamy ktore wpisaly sie ale od dluzszego czasu nie biora udzialu w watkach
-z ostatniej listy ktora zrobila jeszcze Mihir przepisalam wszystkie mamy ktore na poczatku sie zapisaly. Gdyby wrocily na forum nie beda sie na mnie wieszac ze sie rzadze ;-)
Prosze zerknijcie i sprawdzcie czy nic niepokielbasilam i wrazie brakow danych napiszcie co dopisac.

Pozdrawiam
Wasza Porzadkowa ;-)
 
Megusek, dobry pomysł! A jeśli chodzi o brak danych... W moim przypadku nadal nie wiadomo czy dziewczynka, czy chłopiec :-) Ale teraz to już my nie chchemy wiedzieć ;-) Ukrywała się dzidzia tyle miesięcy, więc niech tak już zostanie! ;-) Ale będziemy mieć niespodziankę na porodówce!!! :-)
 
Niezłe porządki megusek :tak:

Co do listy kontaktowej to łącznie ze mną jest nas 8 listopadówek, ale przecież nikogo nie zmusimy :dry:. Jeśli ktoś ma życzenie podać swój nr tel proszę o kontakt do mnie na priwa lub gg.:tak:

Aha Ewa Ty pisałaś kiedyś że przesyłałaś mi dane, niestety nic do mnie nie dotarło :-(.
 
reklama
Pomocy!!
dziewczyny, czy ja zwariowałam, czy ktoś usunął nam całą masę wątków?? Gdzie jest Lista listopadowych mam???? Gdzie usg naszych pociech i inne. Obecnie mamy tylko 15 wątków, co jest grane??
 
Do góry