reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Paplanina

Ja w ogole myslalam zeby zrobic inny watek..tak zeby nikt sie nie wpisywal..i tam..byloby kilka rubryk przy kazdej osobie;) Np..wlasnie data porodu, imie dziecka..To czy chlopiec czy dziewczynka ;) i pozniej termin porodu :)
Tylko musze nad tym posiedziec:)

I mam prosbe..przyslijcie mi dokladnie kto kiedy ma termin..moze byc na prywatna wiadomosc?:)
 
reklama
isia_ my powiedzieliśmy tylko rodzicom, a ja mojej najlepszej przyjaciolce...no i Wam. Jakos tak w kupie razniej :) Dzis zaczynamy 3 miesiac, jak sie skonczy to powiemy reszcie, a i tak nie wszystkim.Tu trzeba pokory...
 
witajcie!!!

mihir- ja ci szczerze współczuję ale jeśli jeśli już go nie kochasz to nie ma co godzić sie na opiekę i tak będzie musiał płacić alimenty na dzieci/dziecko nie ma co sobie życia marnować, a wszystko się ułoży nie martw się

współczuję wam z tymi wymiotami to okropne,padło pytanie jak powiadomiliśmy o dzidzi, mnie chyba nikt nie przebije ;D, przez gg i mojeo męża rodziców i moją mamę, bardzo bardzo się cieszyli i nikt się nie obraził że w taki sposób, a reszta rodziny to powiem szczerze że nawet nie wiem bo raczej nikt mi nie przysłał sms z gratulacjami ;D więc nie wiem

isia- super że maluch zdrowy i serduszko bije niesamowite uczucie ja czułam że jestem blisk łez a wzdychania było ;D mmm

małżeństwem jesteśmy od prawie 2lat(11.04.06), dzidzia według okresu 5 listopada powinna przyjść na świat według lekarza 8 listopada chciałabym żeby urodziło się właśnie 8 listopada, byłaby taka sama data jak urodziny mojego taty( który jest dla mnie bardzo ważny)

pozdrawiam wszystkie dziewczyny pa



 
hello ponownie :p
wy tu o wymiotach a ja...jem :)
ogromniasta bolke z ogorem i pomidorkiem i jakims roast beefem i z majonezik zamiast maselka.... i uszy mi sie trzesa.
w ogole to glod mnie dopada w dziwnych momentach.... wstaje rano...az mnie ssie.... zjem- godzina nie minie - znowu. potem mdli.... ale bez wymiotow. jak sie przeglodze co cukier mi leci na lep na szyje....
zycie ciezarowki...... oby tylko raz :)
 
witajcie moje panienki :)długo tu nie zaglądałam,ale jakoś weny do pisania nie ma i wogóle jestem potwornie zmęczona a spanie mnie chyba zamęczy,walcze z nim jak lwica ;)a pozatym to czuję sie dobrze nawet mdłości nie mam,ale zz pierwszą ciążą też tak było,tylko 2 razy zwymiotowałam i to dopiero w 3,4 miesiącu.Teraz czasami ma dziwne smaki dziś zjadłam tuńczyka-zrobiłam sobie pyszną sałatkę,a ogólnie to jem głównie pomidory ze śmietaną-to moje główne danie jak narazie :laugh:pewnie póżniej nie będę mogła na nie patrzeć :) jeśli chodzi o przekazanie wiadomosci- to jeszcze czekamy,myślę,że do świąt,wtedy mam urodziny i będzie dobra okazja,aby podzielić sie dobrą wiadomościa-niestety nie osobiście,ale przez skypke.Narazie wie tylko męża brat-jest ginekologiem i wyliczył mi termin na 20.11,a we wtorek idę na pierwszą wizytę do lekarza rodzinnego,bo tu od tego sie zaczyna.I to tyle :)

Mihir,wcale nas nie denerwujesz- pisz dużo i często jak tylko chcesz to przynosi ulgę takie wypisanie sie komuś,a my tu zawsze jesteśmy i coś chociaż dobre słowo ci napiszemy,ja żadko piszę bo ostatnio nie bardzo znajduję czas,ale często zaglądam i czytam,moja mała jest bardzo absorbująca,a teraz popołudnia spedzam sama,bo mąż w pracy i wszystko na mojej głowie,a rano jak panna w szkole to ja w pracy :)i tak leci pozdrawiam cię gorąco i zdrowiej :)przesyłam :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Pozdrawiam wszystkie piękne ciężąrówki i życzę dobrego samopoczucia , zdrówka i uśmiechu na każdy dzień :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
 
jeszcze jedno jak zrobić taki suwaczek i czy to zabiera duzó czasu,bo ostatnio nie mam ochoty siedzieć przy kompie
TRZYMAJCIE SIE PA :D :D :D
 
Weronisia..ja polecam Ci suwaczki na snugglepie.com
ale tam jest wymagana rejestracja..
w linkowni ( watku gdzies na listopadzie) znajdziesz duzo adresow suwaczkowych..
wejdz na deen z nich..
jezeli w glownym menu nie bedzie...to szukaj tickers :)
Pozniej..woisz due date czyli date spodziewanego porodu lub jezeli bedzie last period bodajze
to ostatnia date miesiaczki:)
Pozniej..
zaznacz jaki listek chcesz miec..jaki suwaczek..
i kliknij ok.. Pojawia Ci sie dziwne zdania.. tzw kody..
musisz prawym przyciskiem myszki skopiowac BBcode.
I wkleic nastepnie..do siebie..w twoim profilu masz chyba zakladke..dane publiczne..
ten kod trzeba wkleic dokladnie w podpisie.
Mam nadzieje ze w miare klarownie wytlumaczylam:)Trzymajcie sie:)
Ide walczyc z laszlo...;/
 
Mihir badz twarda!!!!
A ja wracam spac ...... a Wy pewnie juz tez nieglugo do lozeczek- w kraju juz wieczor, Cmoki i do juterka!
 
hej laski!!!!

ja też ostatnio bym tylko spała i to między 9.30 a 13.00 to straszne bo w tym czasie przeważnie muszę być w pracy, a marzy mi się łóżeczko ;D,

do popołudnia
 
reklama
czesc:)
Ale pustki dzis:)
Walcze od rana z okanmi..ale nie przemeczam sie..nie podnosze rak..wszystko wiec ok:)
mam nadzieje ze wszystkie czujecie sie dobrze:)
Witaj Maja33:)
 
Do góry