reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Olsztyńskie mamy.

Liwus na czym polegają te spotkania w klubie mam?? bo jak coś to ja chętnie:tak:
Nikula przesyłam tobie mój adres:-) ps. a ten mały kangurek, którego wyczaiła Liwka jest przesłodki:-)
Myślę, że za niedługo trzeba powtórzyć spotkanko, specjalnie dla was zrobię muffinki jagodowe:-p (bardziej chyba dla Nikuli, bo Liwus jakoś chyba nie podeszły);-):-)
 
reklama
I jak tam... byłyście w klubie mam?

Tosika - wiadomości niedostałam... a muffinki przepyszne... ja to łasuch jestem... w przyszłym tygodniu we wtorek mam pediatrę na 12, a w czwratek rehabilitacje od 10 do 11,30 pewnie zejdzie... więc żeby było spokojnie to może środa?, ale jak coś to ja zawsze się dostosuję i jakoś dotrę... po zapachu muffinek dotrę... i kawy :-)
 
W klubie nie byłyśmy , będziemy w czwartek. A co tam się robi etc. to nie mam pojęcia bo nigdy nie byłam. Magdziara a Ty będziesz?

A Tosika Twoje muffinki pychotttttttttttaa tylko wiesz ja jestem nieśmiała nie chciałam Ci wszystkich pochłonąć:-) Ale następnym razem obiecuję poprawę :happy:
Nikula - My w środę nie możemy bo mamy udrażnianie kanalika . Tosika ma kardiologa... Chyba że w czwartek po Klubie Mam ...:confused:
 
Tosika kardiologa chyba na 17 dopiero... ale niejestem pewna :-)

Liwuś - czwartek nam też pauje... od 11.30 jestesmy wolni :-)
 
To jak dziewczyny spotykamy się w czwartek?? Tosika daj znać czy Ci pasuje! Magdziara a Ty jak?? Jak Antoś nie będzie miał gorączki to też daj znać.
 
Dawno mnie tu nie było, i widze że wybieracie sie do abecadła w czwartek. Ja byłam kilka razy, ostatni raz na abecadłowej wigilii w grudniu :). Też bym sie mogła przejechac w czwartek, tylko nie wiem jak z malym, bo to na 10ta a on ostatnio o tej godzinie zasypia znow i nie chce by marudzil
 
To jak dziewczyny spotykamy się w czwartek?? Tosika daj znać czy Ci pasuje! Magdziara a Ty jak?? Jak Antoś nie będzie miał gorączki to też daj znać.
hellloł no czwartek jest problematyczny bo o 11:30 muszę Olka ze szkoły odbierać więc bym była na godzinę...klops. Ale po 11:30 jak pisze Nikula jestem wolna to możemy się jakoś zorganizować.
Sobotnie kangury sa lepsze bo to wolny dzien - kiedyś klub mam też był w sobotę. A może oblegniemy jakiś Małpi Gaj...
 
Czesć dziewuszki!! Musimy przełożyć posiedzenie muffinkowe na następny tydzień bo moja mama oj jutra robi mi nalot do niedzieli:-p z jednej strony się bardzo cieszę, bo mam wolne od kuchni i jej akcesorii ale z drugiej to będzie jak najnowsza reklama ikei typu: a palma to jakaś sucha:crazy: ale ty tu rządzisz:wściekła/y:
a w czwartek od której do której jest sabacik??
Magdziara nasza Tosia,Adaśko i Marcelek to zdeczka chyba za małe na te szaleństwa w małpim:-( chyba, że uśpimy bąble i same wskoczymy w kulki:rofl2:
 
reklama
Magdziara nasza Tosia,Adaśko i Marcelek to zdeczka chyba za małe na te szaleństwa w małpim:-( chyba, że uśpimy bąble i same wskoczymy w kulki:rofl2:
A ja byłam z Antosiem u nas w Figlolandii w zasadzie byłam z Olkiem. Antoś bawił się stoliczkiem interaktywnym i siedział w małych kulkach.Podobało mu się.
 
Do góry