reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Olsztyńskie mamy.


ale numer:szok::szok::szok:
nie dzwonilam jeszcze, ja ty byłaś Nikula u niej???

tosika no właśnie niebędę... bo jej w przyszłym tygodniu też niebędzie w szpitalu, i mam zadzwonić w czwartek żeby się dowiedzieć, kiedy wróci ze zwolnienia... ja już sama nie wiem co robić. Zadzwonię w czwartek, i się dowiem. Ale jak od miesiąca poradnia była nieczynna, to boję się tych dzikich tłumów...


Mojej sąsiadki z drugiej klatki dziecko ( jednokomorowca)leczy doktor Zobłocka i bardzo ją polecają. A moja sąsiadka z dołu( dziecko ze spływem) chodzi do Doktor Szulc i również jest zadowolona. Dzieciaczki po operacjach w CZ.
 
reklama
Dziewczyny będzie za tydzień w sobotę w KK??
Magdziara Ty to musisz być obowiązkowo bo ja chce pomacać Twoją Colorado:-)
Nikula,Tosika a wy będziecie?
 
Witaj Kachurek!!!!
Liwus a to w tą sobotę, czy następną???:-)
Nikula kiedy znowu powtórzymy rundkę po Jarotach??;-)
 
Liwus ja taki dzieciorob jestem. MAm wysokie poczucie patriotycznego obowiązku i produkuję nowych obywateli!;-):-D:-D
A tak serio to chcę mieć dwójeczkę (albo trójeczkę;-)) w podobnym wieku ,żeby się grzdyle sobą zajęły i nie wisiały mamusi na nogawce.:tak: A jak to będzie wyglądać w praktyce to się dopiero okaże - pewnie będę miała na każdej nogawce po jednym wyjcu.:szok::-D

A starszakowi ( prawie 10 miesięcy) wyrastają właśnie na raz kły i czwórki, wobec czego jego nowe drugie imię to adhd - zasuwa wszędzie jak motorek uśliniony po pachy, zabawki go w ogóle nie interesują, za to zawartość szuflad i szafek szalenie! Całe szczęście jest też śpiochem jak mamusia i śpi 2 razy dziennie po półtorej godziny, i noc przesypia całą od 20 do 7:30. To daje mamusi trochę odsapnąć.
 
Kachurek wiesz gdyby to była kwestia rodzenia i bycia w ciąży to też bym już zaciążyła. Ale powiem Ci że moja i Tosiki koleżanka z BB z lipca 08 już też jest w ciąży i to w 12 tygodniu:-)
A wiesz jak młodemu wyjdą zęby to już z górki :happy: wtedy zacznie stawać i przeszukiwać górne półki :-) Pozdrawiam Cię serdecznie i zapraszamy do Klubu Kangura 21.02 o 10:00 w Abecadle w Alfie:happy: Poznasz nas i nasze pociechy :-)
 
Witajcie mamusie,dawno tu nie zaglądałam...u nas z kolkami się uspokoiło powoli zaczynam jeść to co nomalnie...no i wracając do basenu to czekamy aż mały skończy 3m i pójdziemy z nim razem i zobaczymy czy mu sie bedzie podobało i ewentualnie wtedy może pójdę z nim na ten turnus:-D a mały ma takie wymagania..np usypianie "na stojąco" no i kupilismy nosidełko bo mi kręgosłup wysiada jak miał 6,5tygodnia ważył 4900:-)
 
reklama
Liwus ja taki dzieciorob jestem. MAm wysokie poczucie patriotycznego obowiązku i produkuję nowych obywateli!;-):-D:-D

Kachurek ku chwale ojczyzny!!!!:-D:-D:-D:-D:rofl2:
Dobra jesteś, aczkolwiek podziwiam:tak: u mnie różnica 11lat jest i z jednej strony to dobrze, z drugiej nie....no niestety gdybym miała drugi raz podjąć decyzje , to pewnie bym juz trzy szkraby miała:-p (w porywach do czterech) i zaluję że wcześniej nie zdecydowałam się na drugie (ale miałam inne cele nadrzędne:-() - tutaj mój M mówi "a nie mówilem" bo praktycznie to on mnie namawial, a później wręcz szantażował o drugie baby;-):-) i teraz jestem najszczęśliwsza pod słoncem!!!!

Liwka to ja budu w KK (bo myslałam, ze to 14tego , i kicha by byla bom już restarurację zamówiłam i romantisch szykuje dla moich miłosci:rofl2:
Tak sobie pomyślałam, ze od wiosny może będziemy zbieraly się do jednego - tudzież dwóch aut i mykać będziemy na basen do Dobrego Miasta tudzież do Plusek, co wy na to????
 
Do góry