reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Olsztyńskie mamy.

hej:-)
witam olsztyńskie mamy:-D
zajrzałam na ten wątek, bo pamiętam, jak ktoś chwalił sklep maluszek w Olsztynie. Niestety, ja mam zupełnie inne odczucia!
Kupiliśmy tam 2 karuzeli - 2- bo najpierw 1 była zepsuta, kupiliśmy drugą, bardzo droga, ale miała byc świetna - i tez zepsuta:no::crazy::angry::angry::angry: j
Uważam, że można tam kupić pieluszki - ale nie polecam np kupowania takich rzeczy jak karuzelki. Skoro ja tam kupiłam dwie różnych firm i obie zepsute - to jak to świadczy o tym sklepie? obsługa miła, ale to nie ich problem, ja mogę zrobić co chcę - albo kupić i zaryzykować, że zamiast zwrotu pieniędzy będę miała 2 karuzele przy łóżeczku, albo nie kupować i niech mi się dziecko w ścianę wgapia :(
 
Ostatnia edycja:
reklama
justi witaj
przewaznie kobiety chca cesarki:) dlaczego u was druga cesarka bedzie?
ja oba porody naturalnie i ciesze sie ze sie tak udalo , moze u was tez sie uda? czy to juz przesadzone?
 
zareklamowałam. teraz kupiliśmy kolejna, ale już nie w maluszku. Po prostu jeśli na 2 kupione przedmioty oba były zepsute, to trudno tu mówic o pechu,. Ta druga karuzela była dosyć droga, w sklepie były tylko 2 takie, pani sprawdziła tę druga i też okazała się niesprawna.
 
justi witaj
przewaznie kobiety chca cesarki:) dlaczego u was druga cesarka bedzie?
ja oba porody naturalnie i ciesze sie ze sie tak udalo , moze u was tez sie uda? czy to juz przesadzone?

Pierwsza cesarke miałam po 18h (zagrażająca zamartwica płodu) drugą bedę miała bo przy 1 za bardzo pociagnęli mi szew i mam skóre cienszą o 70% więc nie chcą ryzykowac.. mi na samą mysl o cesarce słabo jak sobie wszytsko przypomne...
 
Co stosujecie do pielęgnacji swoich maluchów?
mleczko Nivea Baby (takie w niebieskim opakowaniu), u nas sprawdza się doskonale, synek nie ma żadnych problemów ze skórą. To mleczko zachwalały równiez pielęgniarki z oddziału położniczego:-)

Justi, ja miałam teraz drugą cesarkę i naprawdę bardzo dobrze to wspominam:tak: pierwszy poród to była trauma, 7 godzin bolesnego sn i kiedy w końcu podjęto decyzje o cc gotowa byłam lekarza po piętach całować z radości i ulgi:laugh2: niestety, chyba troszkę za późno wykonano cc, były problemy z maleńką.Teraz było o wiele lepiej, i choć nie przeczę - trochę przy pierwszych próbach wstawania bolało, to wcale nie było źle. Bardzo szybko doszłam do formy.
To trudne do uwierzenia, ale lepiej się czułam niż dwie dziewczyny po porodach naturalnych:tak:
Trzymam kciuki, żeby i u Ciebie było tak dobrze!!:-)
 
Ja rodziłam naturalnie i uważam, że to fantastyczne przeżycie :) !!! I polecam każdej kobiecie, moment kiedy widzisz dziecko, a potem kładą je ci na piersi rewelacja trochę się czułam jak na jakimś haju :D :D, ale u mnie poszło błyskawicznie 2h i było po wszystkim :), po 2h od urodzenia poszłam pod prysznic, na chodzie byłam od samego poczatku. Ale wiadomo nie ma reguły, ja polecam szpital wojewódzki i położną Elunię, fantastyczna kobitka bez niej chyba nie miałabym tak pozytywnych wspomnień :) :), cały czas czuwała nad bezpieczeństwem Michałka, wspierała mnie i mówiła co mam robić. Rewelacja :)
 
asjaa dzieki za pocieszenie:)) ale i tak mam stresa:/

Melakarmelata Ja Rafałka rodziłam w Wojewódzkim, i równiez polecam położna Elę:)) fantastyczna kobieta. Szoda tylko, że jak leżałam na neonatologii (z braku miejsc leżałam akurat na tym oddziale) to jedna położna (blondynka)to taka... grr żal pisac... wszystko Jej nie pasowało, wszytsko musialo byc tak jak Ona chce, nawet lekarzowi w słowo wchodzila..
Co do porodu SN zazdroszcze ale mi nie jest dane..
 
Cześć dziewczyny, widzę, że wątek zaczyna się znów rozkręcać.
Co do pielęgnacji skóry, to wszystko zależy od dziecka, nam pomogła kąpiel w emolium i często w ciągu dnia krem SVR Topialyse. Tylko my mamy problem z azs, a nie tylko z suchą skórką.

Co do położnej Eli - to faktycznie cudowna kobieta.
 
reklama
Do góry