reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Olsztyńskie mamy.

no w sumie staram się jeść zdrowo i te wartościowsze produkty jak ciemne pieczywo zamiast białego, albo kasze. Pod koniec ciąży miałam cukrzycę, więc teraz staram się jeść podobnie...

A małego będę obserwować jak cos zauważę to będę reagować :)

Na wynik ok 21 dni trzeba czekać, można trochę wcześniej zadzwonić więc muszę się uzbroić w cierpliwość...
 
reklama
Właśnie zbierałam się żeby napisać, przyszły wyniki w zeszłym tygodniu i jest wszystko w porządeczku :), kamień z serca :) :). Kurcze czasu coraz mniej, mój mały kochany łobuzek pochłania go dość sporo :) :), a co tam u was dziewczynki, cichutko tu na forum :) :)

Może jakies pomysły na gwiazdkowe prezenty dla panów zawsze mam z tym problem :)
 
dziewczyny moze ktoras ma nowy nr do dr Sankowskiej-okulistki, zmienila gabinet i nie moge jej teraz namierzyc, z gory dzieki za pomoc
 
Super, że wyniki są w porządku !!! Kamień z serca.
Ja ostatnio cierpię na chroniczne niewyspanie. Młoda urządza sobie maratony nocne i ssie co godzinę, jak noworodek a nie prawie 1,5 roczna panienka. Chciałam ograniczyć karmienia, ale kiepsko to idzie. Na dodatek wychodzą jej kolejne zęby i jak zaciśnie te już wyrżnięte na piersi to gwiazdy w oczach widzę.
Mój M napisał do Mikołaja, że chce kierownicę do PS3, więc nie muszę nic wymyślać. Gorzej z dziećmi. Lista jest dłuuuugaaaaa :)
 
Ja to mam zawsze z małżonkiem największy kłopot, a w tym roku to prezenty chyba głównie przez internet będę robić, bo ciężko się z domu wyrwać :) i tak myślę, że chyba pójdę w książki :)

Kurcze mały rośnie jak na drożdżach, a my mamy jeszcze 5 dużych paczek pampersów 2, a on już ponad 5kg, zrobiliśmy zapasy, a nie przewidzieliśmy, że jeszcze w prezencie trochę dostaniemy i właśnie każdy przynosi 2 :
 
Pamiętam, że starszak dostał właśnie dużo pampersów rozmiar 2. Pojechałam do hurtowni Maluszek na Wyszyńskiego i zamieniłam na 3. Robiliśmy tam wyprawkę więc pan nas znał i dał się namówić na zamianę. Potem się przerzuciłam na wielo i tak zostało do dziś.
 
Dobry pomysł w sumie my tam tez trochę kupiliśmy rzeczy :), ja kupiłam dwie pieluszki wielorazowe, ale jakoś nie jestem zadowolona jedna jest taka pluszowa i nawet jest ok a druga taka materiałowa, po godzinie była przesikana na wylot razem ze spodniami, body, prześcieradłem w łóżeczku... Jakich używasz tych pieluszek, ja kupiłam jakieś takie na allegro za ok 35zł, ale nie wiem może to muszą być porządne, żeby spełniały swoja funkcję...
 
reklama
Do góry