reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Olsztyńskie mamy.

Witajcie
Nie ma nikogo z mojej miejscowości i okolic więc może tu się wkupię?:sorry2:;-) Jestem studentka ostatniego już roku. Studiuję w Olsztynie. I z racji tego chcę się do Was wkupic;-) Znam Olsztyn - mieszkałam tam z moim mężem przez dwa lata:tak: Przyjmiecie mnie do swojego grona?







 
reklama
Witam serdecznie,

przepraszam, ze przeszkadzam na waszym wątku, ale jesli ktoras z Was bylaby zainteresowana kupnem nowej niani elektronicznej, to zapraszam:

Sprzedaję nianię, gdyż jedną zakupiłam, a droga dostałam w prezencie.
Niania jest nowa, z gwarancją 24miesięczną, z dowodem zakupu.
Włączona tylko raz,w celu sprawdzenia czy jest sprawna.

Dodaję nowe ciuszki (2 x body z długim rękawem) GRATIS :)

NIANIA ELEKTRONICZNA - Milly Mally NOWA ! +GRATIS (746561573) - Aukcje internetowe Allegro

Pozdrawiam!
 
Witam mamy z Olsztyna i okolic:)
Mam sprawe:)
Szukam dobrego i sprawdzonego pediatry, moze mi kogoś polecicie oprocz Dr Adamusa...
Jestem z Olsztyna takze szukam na terenie Olsztyna najlepiej z przychodni hoc nie wykluczam wizyty prywatnej.
Z gory dziekuje i pozdrawiam
 
Uważam, że bardzo dobrym pediatrą jest doktor Czerniawski, albo Pani doktor Turek (przychodnia przy Świtycz Widawskiej, ale nie ta gdzie Adamus - jego zdecydowanie odradzam).
 
reklama
Moja siostra chodzi do dr Badowskiej Wandy, osiedle mazurskie, Elbląska i bardzo sobie chwali. Lekarka chodzi tez na wizyty domowe.
 
Do góry