reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Olsztyńskie mamy.

reklama
Ja już rozpakowana. Gabryś ma już 2 i pół tygodnia! Rodziłam w kolejowym przez cesarkę planowaną. Gabryś ważył 4 kg!!!!! i miał 2 razy owiniętą pępowinę na szyi więc lekarz powiedział że całe szczęście że nawet nie było próby porodu naturalnego. Miś jest cały i zdrowy, a ja też czuję się lepiej niż po poprzednim porodzie "naturalnym".
 
Ale fajny maluszek :-)
Cesarki w sumie nie zazdroszczę , miałam tylko że w wojewódzki i samopoczucie "po" masakra!
To co kiedy trzecie:laugh2:??
 
Witam mamy z Olsztyna i okolic:)
Mam sprawe:)
Szukam dobrego i sprawdzonego pediatry, moze mi kogoś polecicie oprocz Dr Adamusa...
Jestem z Olsztyna takze szukam na terenie Olsztyna najlepiej z przychodni hoc nie wykluczam wizyty prywatnej.
Z gory dziekuje i pozdrawiam
Polecam doktor Halinę Zińczuk Kozak. Praktyka prywatna, na codzień lekarz szpitala miejskiego.
Kachurek gratujeszyn. Kiedy to zleciało...........
 
Trzeciego nie planuję, bo bym fizycznie nie podołała kolejnej ciąży ( rzyganie przez 9 miesięcy:eek::eek::eek:). No chyba że przygarnę jakąś odchowaną 18-letnią córeczkę cobym miała z kim na zakupy do alfy wyskoczyć, hehe.:-D:-D:tak:;-)
 
hej, dziewczyny czy wiecie może czy są teraz jakieś zajęcia w Olsztynie dla kobiet w ciąży?!! Kiedyś widziałam jakiś fitness dla ciężarówek w "Sylwetce" ale teraz na ich stronie nic nie ma na ten temat:-( Jedyne co znalazłam to aqua aerobik, na basenie przy ul. Głowackiego, choć nie jest stricte dedykowany dla ciężarnych to na pewno można się wybrać, bo to raczej nieurazowe zajęcia w wodzie ;)
Czy Wy gdzieś chodzicie?!!
 
reklama
Witam wszystkie Olsztyńskie mamusie i ich brzdące. jeśli pozwolicie to zajrzę tu co jakiś czas :tak:
Ja w Olsztynie studiowałam a pochodzę spod Suwałk. potem trochę nas z mężem ponosiło po świecie ale ostatecznie wróciliśmy do Olsztyna. Mamy prawie 4 miesięczną córeczkę - Amelkę. ur. się 20 lipca sn waga 3840 i 57 cm. jest zdrowa i pogodna tylko ostatnio troszkę wieczorami daje popalić chyba ząbki idą :szok:.
mam jeszcze jedną wiadomość - mam na zbyciu sukienkę z chrztu małej - założyła ją raz i potem za mała była już więc praktycznie prawie nowa. zamieszczam link do aukcji na allegro może którejś z was się spodoba - bo może być również na inne okazje. z chęcią bym małą ubrała jeszcze ale nie wejdzie mój klocuszek. cena do małej negocjacji. (jeszcze mam rożek feretti z wkładem kokosowym, też wystawiałam ale się nie sprzedał - jak coś to podaję maila teresazalewska@wp.pl)
Śliczna sukienka + gratis (820226939) - Aukcje internetowe Allegro

dodatkowo mam śliczną sukienkę wieczorową dla mam - ja też "wyrosłam" po ciąży, a może któraś byłaby zainteresowana to też na maila - rozm. 38
 
Do góry