reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Olsztyńskie mamy.

Iza mam zalecenia do cesarki, bo Iwo urodził się w zamartwicy ( 2 w skali apgar) i mamy dużo szczęścia, że jest cały i zdrowy. Więc po takim porodzie już drugi raz nie będę ryzykować. Moja mama rodziła dzieci w zamartwicy i jej siostra też, więc jest coś chyba w budowie anatomicznej u kobitek z mojej rodziny że się dziecko klinuje w drogach rodnych. A w dodatku zapowiada się że Gabryś będzie jeszcze większy niż Iwo, bo na usg w odpowiadającym czasie jest większy.

Kurka muszę powoli zacząć szukać niani bo już nie wyrabiam z brzuchem i małym rozrabiaką. Iwo ma chyba motorek w tyłku. Na spacerach wyrywa się z wózka , nie chce iść za rękę tylko własnymi ścieżkami, a jak próbuję mu nadac kierunek to urządza sceny, rzuca się na ziemię z płaczem aż się ludzie gapią jaka zła matka! Właściwie to tresera powinnam zatrudnić, hehe. Nie wiem jak to będzie z dwójką grzdyli????????!!!!!!!!!!!!!!!!! Oszaleję chyba. Więc niania mi bardzo potrzeba będzie, bo chcę iść jak najszybciej po porodzie do pracy , żeby odpocząć.:zawstydzona/y::sorry2: Macie może jakieś namiary?
 
reklama
Hej ja miałam nianie przez jakies 2 tygodnie... Niby z polecenia itd itp ale to był koszmar (tak sądze) dla mojej córci... Mała nie spała po nocach ciągle chciała przebywać ze mną tzn nawet nie mogłam pójść do łazienki na małe siusiu bo był płacz taki że uszy pękały. Długo szukałam opiekunki i w sumie kobieta wydawała się całkiem spoko ale teraz... to nawet najgorszemu wrogowi bym jej nie poleciła he he. Teraz mam tek komfort że szwagierka opiekuje się moim bobaskiem:) ale tylko do października :( a potem też nie wiem co to będzie heh. Ciężko znaleźć dobrą opiekunke...
 
Moja znajoma na 2 - latka. Pracuje jako opiekunka. Wiem, że ją bardzo poprzednia rodzina chwaliła. Ale niestety kobitka straciła pracę, więc opiekunka nie była jej potrzebna. Dziewczyna znalazła już kolejne dziecko. Ale jakby coś, to dam znać.
 
Witam :-) Dopisuję się do listy olsztyńskich Mamuś :-)
Termin mam 6 października, także, już niedługo ;-)
ccaroline85-również polecam dr Eliszewskiego :yes: mogę podać namiary ;-)
 
Mam mały problem ;-)
Poszukuję stanika idealnego, może znacie sklep z bielizną, gdzie znajdę taki? ;-)
 
ccaroline85 ja też bardzo polecam dr Eliszewskiego. Cudowny lekarz! Jeśli mam planować kolejne ciąże to tylko z Nim (tzn. z mężem oczywiście, ale na pewno pod opieką Eliszewskiego).
 
Dziewczyny a ten Eliszewski to przyjmuje prywatnie czy na NFZ też?
Jeśli możecie to dajcie namiary może kiedyś skorzystam.
 
Ja chodziłam do Eliszewskiego prywatnie. Jak byłam w ciąży (rodziłam w marcu br) to wizyta kosztowała 80 zł. Teraz może więcej, nie wiem. Jak by co, namiary mam, tylko daj znać.
 
reklama
Ja też chodzę prywatnie, wizyta kosztuje teraz 100zł, ale przy każdej usg i badanie przez pochwę. I od początku ciąży mam wizyty co 3 tyg. Wiem, że pracuje w Szpitalu Wojewódzkim, ale czy tam przyjmuje na NFZ nie mam pojęcia...
 
Do góry