reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Olsztyńskie mamy.

reklama
hej
u Was też tak ponuro i pada..????
paskudna pogoda..nie cierpię takich...
wszędzie szaro brudno ...bleeee

Mała ucięła sobie drzemkę -to mam chwilkę wolnego.
Szkoda ze ja nie mogę sobie tak na spacerek wyskoczyć z kimś....
chodzimy tylko po łakach...albo do miasta jedziemy.
Teraz jak tak brudno to nawet sie nie chce wychodzić...
 
Iwkaziemniak, masz racje - teraz to lipa z ta pogodą:( ja pare dni temu załapałam grypę - gorączka 39 st. - masakra.dzis juz jestem zdrowa, ale te pare dni to miałam okropne!NIestety trzeba bedzie poczekac do wiosny!
Ale jeśli znajdzie sie jakaś mama z Jarot to bardzo chetnie wybiore sie z nia na krótki spacerek i oczywiscie z dziecmi:)
 
Cześć dziewczyny, nie jestem z Olsztyna, ale bardzo często tam przebywam, więc chciałabym zaglądać do Was...:-) Mój synek urodził się w Wojewódzkim, obecnie często przyjeżdzamy na rehabilitację, ponieważ ma niewielkie napięcie mięśniowe i asymetrię. Bardzo się tym martwię, tym bardziej,że pierwsza córeczka zmarła.
 
Tymira witamy, tu się trochę mało dzieję bo wszystkie jesteśmy zaganianymi mamami ... Bardzo mi przykro z powodu straty Twojego Aniołka. Trzymam kciuki za waszą rodzinkę i nic się nie martw asymetria i napięcie mięśniowe czasami się zdarzają ale to chyba nic poważnego do wyleczenia właśnie rehabilitacją, maluszek był ściśnięty w brzuszku to się teraz musi porządnie rozprostować ;). Pozdrawiam cieplutko.

Mam koleżankę , która chodzi na rehabilitację ze swoim synkiem mogę popytać o namiary na dobrych specjalistów, jej synek chyba też miał właśnie asymetrię.
 
Ostatnia edycja:
Witajcie -po przertwie.

WSZYSTKIEGO DOBREGO W NOWYM ROKU ;-)

Tymira-Witaj-wpadaj jak najczęściej.
moje dzieci miały wzmożone napięcie mięśniowe.Synek mniej a córcia bardziej tylko że ona do tego jeszcze miała asymetrię ułożeniową.
Wszystko ładnie ustąpiło właśnei przez rehabilitację wizyty na basenie-u jednego i u drugiego dziecka.-trzymam za Was kciuki na pewno się uda.
Przykro mi z powodu Twojego aniołka.
 
Tymira ja też chodzę z córką na rehabilitację do wojewódzkiego z tego samego powodu. Nic strasznego dużo ćwiczeń i będzie dobrze moja mała już zrobiła wielkie postępy :)
 
Cześć dziewczyny,
a ja umówiłam w końcu Młodego na kontrolę chodu ... najbliższy wolny termin ... 26 kwietnia! Łał!

I podpowiedzcie mi gdzie można zrobić sobie badanie biustu? Ile się czeka, czy na NFZ czy szybciej prywatnie? Czy skierowanie jakieś potrzebne, itp? Zorientowana dobrze jest chyba nasza crazy_rita? :) Prooooszę :)
 
witam
ja byłam wczoraj w Olsztynie właśnie na wizycie u ortopedy
Byłyśmy z Natalką pierwszy raz-przyjmował dr.Macias-fajny jak dla mnie-wszystko nam wytłumaczył,pytałam zaraz przy okazji jakie kapciuczki zakładać młodej wzięłam ze sobą 3 pary -pytałam od razu też czy to dobrze że w samych skarpetkach biega???
Diagnoza-wszystko ok-nie wymaga leczenia.Bardzo się cieszę.Mówił że przy bilansie potem będą sprawdzać chód...gdyby coś jeszcze wyszło...to mamy przyjechać-na razie mamy spokój-rehabilitacja pomogła.

co do usg -piersi to ja nigdy nie byłam...nie pomogę.
Nabuu-a czemu robisz??? tak dla sprawdzenia???czy coś Cię niepokoi???
 
reklama
Moim noworocznym postanowieniem jest maksymalne zadbanie o siebie, bo szczerze mówiąc troszkę się w zeszłym roku zaniedbałam - no cóż sprawą priorytetową było dbanie o malucha i jakoś nie myślałam o sobie... No a o tych piersiach nie mogę przestać myśleć odkąd jedna nasza koleżanka o tym tutaj pisała, czuję jakiś taki niepokój w sobie i wolałabym upewnić się, że wszystko jest ok :)
 
Do góry