reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Olsztyńskie mamy.

reklama
Hej dziewczyny, zarejstrowałam się na tym portalu, bo chciałabym poznać fajne mamuśki z Olsztyna, z którymi mogłabym pogadać, pospacerować a nawet wypić kawkę:) Mam dwuletnią córeczkę, która uwielbia bawić się z dziećmi, wieć piszcie jak macie ochotę zeby nasze dzieci pobawiły sie razem, a my pogadały.
Pozdrawiam
 
hej kara , ja rowniez szukam mamusiek z Olsztyna , podobnie jak Ty i nie tylko wirtualnie, siedze z synkiem w domu i chetnie pospotykałabym sie z innymi mamuśkami, moj synek co prawda duzo młodszy od Twojej córeczki ale to chyba aż tak strasznie nie przeszkadza:)) Czekam na odzew zatem
 
Kara , ja mleczne, wiec dzieli nas tylko real... haha
pogoda dopisuje , czesto łażę z wózkiem w duzo dalsze rejony wiec moze by na dniach jakkis wspolny spacerek , spotkanie gdzies w polowie drogi?:))))
 
Iwkaziemniak - troche daleko od siebie mieszkamy, ale szczerze mówiąc to ja też często wychodze na spacery i to takie długie, więc czemu nie mozemy sie spotkac w polowei drogi:) Tylko w taką drogę to ja się wybiore jak nie bedzie tego okropnego wiatru:(
 
Kara nooo pewnie, ze nie dzis, ja tez dzis nie ruszam sie z domu, głowy by nam urwało...ale kto wie co przyniosą następne dzionkki, ponoc od jutra ma byc ładnie, wiec zobaczymy , ja w kazdym razie chetnie sie wybiore na spacerek przy pogodzie i chetnie sie spotkam:)))
 
kara, wygląda na to, ze trzeba poczekac do wiosny, wtedy można łazic baardzo daleko, i spotkac sie np na starówce:))) No , ale do tego trzeba pogody i ciepełka:)))
 
reklama
Do góry