reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Olsztyńskie mamy.

jeszcze jedno :) siatki centylowe :) moja cora ma 3 miesiace wazy 6,2 kg a mierzy 68 cm :) wg siatek wzrostu nie miesci sie w normie jakas wysoka a w sumie u mnie wszyscy niscy sa dosc tylko maz przy urodzeniu wiem ze mial 68 cm i 4,2 kg :) moze to po nim?
maaga myślę że nie masz się czym martwić rzadko które dziecko w tym wieku było na 50 centylu mój też się nie mieścił w normie miał w wieku 3 miesięcy wagę 5,650 a wzrostu 67! Zależy to też od tego ile Twoje dziecko warzyło i mierzyło przy urodzeniu.
A co do rehabilitacji to dziewczyny dobrze podpowiadają . Mój maluch też miał wzmożone napięcie mięśniowe i asymetrie ułożeniową . a na brzuszku prawie w ogóle nie leżał płakał przy każdej próbie . Od 4 miesiąca go rehabilitowaliśmy w Szpitalu dziecięcym i jak skończył roczek problem minął :) i teraz nie ma już żadnego śladu po napięciu i po asymetrii ale na leżenie na brzuszku przekonać się nie dał:)
 
reklama
szukam dziewczyn , które jak ja są swieżymi mamami , które chcą pogadac a moze i nawet umawiac sie na wspolne spacery, nie mam tu zadnej kumpeli z małym dzieckiem a te bez dzieci niekoniecznie chcą słuchac o zupkach i kupkach, jesli jest ktos w podobnej sytuacjii jak ja chetnie pogadam
:-)
 
Miriam liba witaj
Moj synek ma prawie 3 miesiące , ale mam jeszcze córke, która ma 11 latek:)) Widzę , ze Ty masz synusia w podobnym wieku
Fajnie, ze w koncu jakas mama sie znalazła , juz myslałam, ze w Olsztynie nie ma matek z małymi dziecmi
ale sie doczekałam ufff
 
hejka maga
własnie szukam jakiejs mamy , ktora ma dziecię w podobnym wieku i chetnie pogada na necie i nie tylko:-)
Fajnie zatem, ze sie znalazłas, bede czesciej śledzić forum, coby znlazc sie w tym samym czasie:)
Miriam ja w zasadzie codziennej dawki informacji nie potrzebuje, wszystko przerobiłam z moją córką, co prawda 11 lat tem ale jednak... Szukam raczej kumpeli do pogaduch niekoniecznie tylko na necie:))
 
reklama
Do góry