reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowy początek - wrzesień 2024

reklama
wow, rozwiązał się worek z komplikacjami 🙄 widać, że zbliżamy się do końcówki. Kurczę, zamknięcie oddziału to nic fajnego. Warto byłoby już kombinować przeniesienie, jeśli będą chcieli Cię zostawić. Jeśli (tfu, tfu) miałabyś urodzić wcześniej, przeniesienie wcześniaka to kupa stresu.
Na razie na spokojnie. Szymuś nie będzie ostatnim dzieckiem które urodzi się w tym szpitalu. Szyjka długa i zamknięta. Gdyby się coś działo to od razu odeślą mnie do szpitala o wyższej referencyjnosci. Mam nadzieję że jutro wyjdę..
 
O nieee Kocren czyli mega dużo stresu... jest szansa właśnie przenieść się do szpitala docelowego? Przepraszam ale takich miejsc nie powinni od tak zamykać. To powinno być parę miesięcy wcześniej oznajmione do kiedy działa taki oddział żeby kobiety w ciąży mogły się na to przygotować.
Niestety nawet położne które tutaj pracowały dostały z dnia na dzień informacje o zamknięciu. Także cyrk na kółkach. Mi powiedzieli że prawdopodobnie jutro mnie wypiszą więc mam nadzieję że tak będzie.
 
tak z mojego doswidczenia, posiewy są szybciej jak nic nie rośnie. Jak wychodzi hodowla to trwa to trochę dłużej. A miałaś posiew tylko moczu? Czy z dróg rodnych też?
Tylko z moczu, ale zastanawiam się czy nie podjechać do innego labu gdzie robią z dróg rodnych i też nie zrobić...
 
Kocren w jakim mieście takie atrakcje macie??
I kolejny stres. Coś ten sierpień się nie zaczął zbyt dobrze.
Zgadzam się z Lady. Jak robiłam synowi ostatnio posiew to pani powiedziała że jak coś wyjdzie to będzie dłużej bo będą czekać na antybiogram😔
 
reklama
Do góry