reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowy początek - wrzesień 2024

reklama
O rany to widzę że większość z Was przytyła tyle co nic. Ja startowałam z dużą niedowagą - 52 przy wzroście 176 i przytyłam 11kg. Wydaje mi się że to jest ok i wystarczająco dużo jak porównuję z Waszymi wagami a mnie moja lekarka cały czas strofuje🤷🏻‍♀️

Aaga to mi właśnie została ostatnia rzecz do zrobienia czyli właśnie wyczyszczenie wózka, fotelika i nosidła ale odkładam to bo to najtrudniejsze zadanie ale też właśnie dlatego że boję się że pozdejmuje to wszystko i nie będę umiała tego złożyć🫣
 
Ja ostatnio pytałam lekarza czy właśnie za dużo nie tyje ale powiedział że w normie i się nie przejmować🙂
A prasujecie jakoś ten materiał wózka? Ja nie mam parownicy i trochę się boję zwykłym żelazkiem a jest strasznie wygniecony
 
.fajne tam jest jednak wrzucanie w stopce jakiegoś info o sobie i suwaczka.
Z głowy nie pamiętam która jest już w którym tyg ciąży...

To prawda, może tutaj też się da to zrobić. Trzeba to jakoś ogarnąć. Poczytam później jak to zrobić.

Ja o swojej wadze to wolę nie myśleć. 173 wzrostu i waga 81kg to jest jakaś masakra chociaż niby nic po mnie nie widać no ale ja to czuję 🙈
 
Ja się o mojej wadze nie będę wypowiadać 😅😅😅 przy was to hipcio jestem, no ale zaczynałam z dużą nadwagą więc będę się martwić po ciąży. No właśnie mój brzuch ostatnio jest taki napięty i to w sensie nie skóra na brzuchu tylko brzuch w środku.

Nie słyszałam nigdy o tych paznokciach Press on, musze poczytać.

Będę szukać info jak wrzucić suwaczek bo fajnie się patrzy na te uciekające tygodnie.
 
U mnie +11 kg, niestety jest to więcej niż na tym samym etapie pierwszej ciąży,a już startowałam z wyższej wagi 🙈 ale ostatnio mój żołądek nie ma miejsca i mniej jem, więc może zwolni trochę

Nie pamiętam która z was wysyłała listę nicków do założenia zamkniętego wątku ale chyba się nie załapałam, jak już sie tam przeniesiecie to dodajcie mnie pls 🍰🍫🍩

Edit: próbowałam dodać suwaczek ale nie wiem czy go widać ??
 
reklama
pociesze Cie że ja 35+4 i brzuch już jakiś czas nie rośnie za bardzo tylko robi się tak nabity, ponoć waczyna ubywać wód a dziecko przybiera. Szczyt wód jest jakoś 33tc
A mam takie głupie pytanie gdzie te wody idą? 😅 Ja w 33 tc miałam afi ponad 15 A w 35 już 10
 
Do góry