reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowy początek - wrzesień 2024

reklama
Ja w pasie też jakieś 97cm.
4 czy 5 kg przez całą ciąże to faktycznie schudłyście, patrzać na dzidziusie, łożysko itd. :) ja będę po porodzie walczyć o wagę.
Istatnio w labie starsza Pani sama z siebie chciała mnie przepuścić w kolejce, a dziś Pani w aptece dała mojemu mężowi za darmo ubranko do szpitala :)
Mąż musi mieć na porodówkę, nie miały w aptece, ale dała takie ich z zaplecza jak leki mieszają. Mega to było miłe :)
 
Kurcze, ja już 107cm w pasie 🙈 a mam 2,5kg na plus od początku ciąży, ale też zaczynałam w sumie na granicy nadwagi i przez pierwszy i drugi trymestr bardzo pilnowałam tego co jem, teraz sobie trochę zaczęłam folgować, ale waga i tak już praktycznie stoi. Jak tendencja się utrzyma to do porodu jeszcze max 2kg przytyję ;)
 
No właśnie moja księgowa to już ogarnęła i faktycznie miałam nadpłatę składek ale tak czy siak gdyby nie pensja z mojej 1/2 etatu to bym była przez tamten czas bez kasy.

Czy któraś z Was miała tak że po przejściu na dietę cukrzycową teraz w ciąży schudła lub przestała tyć?
Ja w ciąży przytyłam zaledwie 2 kg właśnie przez tą dietę.
 
Ja mam w pasie 106 i aż 14 kg na plusie 77 kg przy 170 cm tylko że ja zawsze dużo jadłam ale też prowadziłam przy tym bardzo aktywny tryb życia a ciąża odebrała mi siły na wszystko😅
 
U mnie +11 kg i wzrost 173cm. Niby BMI przed ciążą miałam w normie, ale chciałabym zrzucić dodatkowe 4-5kg z wagi sprzed ciąży więc będzie z czym walczyć :).

Zaczęłam czyścić i prać gondole i fotelik - ja nie wiem jak ja ponakładam te materiały prawidłowo 😬 już w ogóle nie pamiętam jak się wózek składało, zapinało fotelik itd... muszę sobię filmik na YT odtworzyć 😅
 
reklama
Tu tez się dało stopkę za suwakiem tylko nie wiem jak 😀
Jak ktoś ma ma lo na plusie albo 0 to schudl, porodzie od razu spadniee ok 6/7 od razu do miesiąc Jeszce że 2 pewnie.
Ja to mam powrót zgaga Ale dziś pierwszy raz od dawna byłam naprawdę głodna i miałam ochotę na dwwolaj. Pojechałam do takiej domowej kuchni zamówiłam z frytkami i zamieściłam może 1/3 Nie chciało mi się tego brać na wynos to jadłam chyba z godzinę ale udało się 😂 zgaga nie mam ale czuje jakbym zjadła konia.
Na wadze mam dalej malutko, ale brzuch już 94 do 97 wieczorem ma.
Jutro idę na wizytę.

Ile macie w pasie?
a gdzie aktualnie wypada pas? 🤣
 
Do góry