reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nowy początek - wrzesień 2024

Akczi ja nie prasuję tylko piorę i czyszcze pozostałw elementy wodą z płynem.

Hmmm wody płodowe chyba produkują się na bieżąco jak pijemy itd, więc chyba najnormalniej w świecie nadmiar hmmm wysikujemy? 😅 Lady sprostuj temat jak się mylę pls.
Co ciekawe, nie do końca jest poznany mechanizm "cyrkulacji" płynu owodniowego. Na pewno jest produkowany i absorbowany przez owodnię (czyli jedną z błon płodowych) i samo dziecko. Przecież jego ciałko też składa się w dużej części z wody 🙂 na logikę pewnie podlega takim procesom jak inne płyny, czyli pewnie go wchłaniamy, przynajmniej w jakiejś niewielkiej części, a resztę pewnie wchłania maluch, dlatego afi spada
 
reklama
Chyba tylko w przeglądarce się da, w aplikacji nie i może dlatego też nie widać ale no przydałyby sie
 
U mnie też waga niezbyt satysfakcjonująca 🙄 będę miała z czego zrzucać po ciąży. Tym bardziej, że ja tyje od patrzenia na sałatę bez metforminy 🙄 a jeszcze nie wiem czy podczas KP ją wdrożę- moja diabeto się zastanowi co ze mną zrobić. Aktualnie 81 kg. Na szczęście się zatrzymało już jakiś czas temu...
 
Dobra to dalej ja goska03 / mimi __m wracam do mojego nika: mimi__m, dodajcie mnie do listy zamkniętej, na tym starym kącie nie ogarniam
 
Co ciekawe, nie do końca jest poznany mechanizm "cyrkulacji" płynu owodniowego. Na pewno jest produkowany i absorbowany przez owodnię (czyli jedną z błon płodowych) i samo dziecko. Przecież jego ciałko też składa się w dużej części z wody 🙂 na logikę pewnie podlega takim procesom jak inne płyny, czyli pewnie go wchłaniamy, przynajmniej w jakiejś niewielkiej części, a resztę pewnie wchłania maluch, dlatego afi spada
to moja 3 ciąża i serio dopiero niedawno się dowiedziałam że wody sie wymieniaja ;-) zawsze myślałam że one sa cały czas te same
 
reklama
Ja robiłam tę listę i wysyłałam do admina, chyba są jeszcze dwie dziewczyny do dodania, Ciebie Zzzaba wysłałam już wczoraj ale pozostałe dziewczyny podeślę jutro żeby nie wysyłać pojedynczo, nie mam jeszcze i tak odpowiedzi od tej adminki.
🌕
weź mnie dodaj na tajna listę pod tym nikiem
 
Do góry