reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowy początek - wrzesień 2024

To fakt, nie spodziewałam się, że aż tyle postów od nowych osób się pojawi w zaledwie parę godzin.

Na bank nie ma nas wszystkich jeszcze, ale jak jest opcja dodania nowych osób to git. Tylko trzeba będzie też śledzić czy tam "stare" forumowiczki się nie odzywają bo nie wiem na ile będą wiedziały jak dołączyć.
 
reklama
Królowa, Ojejku ja właśnie też GBS i hiv i toxo będę mieć na następnej wizycie dopiero skiwrowanie. I też nie wiem jak GBS się odbywa😅 czy to lekarz prowadzący pobiera czy się szuka labka gdzie to robią... ? Na GBS się chyba dłużej czeka.
 
Mój lekarz ostatnio powiedział że na następnej wizycie pobieramy gbs więc chyba on to zrobi w gabinecie. Więcej badań nie mam już żadnych. To będzie 35 tydzień i da mi skierowanie do szpitala na 37 tydzień. Ale czy gdybym nie szła do szpitala coś jeszcze by wypisał to nie mam zielonego pojęcia.


Kurcze nie róbmy z ludzi też debili? Wszystko tam jest napisane, będą chciały to się same upomną, jesteśmy dorosłe, nie trzeba nikogo mam nadzieję za rączkę prowadzić. Jak będziemy mieć wątpliwości że x jest na pewno x można zapytać na ovu żeby potwierdziła :)

Ale emocje dziś haha 😂
 
Ja jutro badam glukozę, hemoglobine, żelazo, TSH, FT4, HBs, HIV, toxoplazmoze i cytomegalie.
Czyli jeszcze badania przede mną ostatnie.
 
Ja już miałam gbs, mój lekarz to pobiera i wysyłają do labo, chwilka patyczkiem w pochwie i w odbycie, na wynik czekałam 4 dni i niestety załapałam się na dodatni
 
Ja mam planowane cięcie i mi lekarka powiedziała, że nieważny wynik gbs bo i tak podadzą mi antybiotyk przed cc. Teraz mam cytomegalie, HIV i coś tam jeszcze, a wizyta za dwa tyg i wtedy termin na cięcie 😱👍😉
 
Ja mam skierowanie na ostatnie- morfo, mocz, hbs, HIV, toxo. Dorobie sobie cmv i hcv. Gbs lekarz pobiera. A! I mam niepotwierdzoną grupę krwi 🤦 muszę to ogarnąć
 
Ja mam planowane cięcie i mi lekarka powiedziała, że nieważny wynik gbs bo i tak podadzą mi antybiotyk przed cc. Teraz mam cytomegalie, HIV i coś tam jeszcze, a wizyta za dwa tyg i wtedy termin na cięcie 😱👍😉
Ciekawe, dlaczego przy CC wynik GBS nie ma znaczenia... po co podawać antybiotyk jeśli nie ma bakterii? 😬
 
reklama
Nowanna czytasz mi w myślach. Już też zaczynam mieć schizy, że ktoś będzie się podszywał po tych krzywych akcjach 🫣

Już zamierzam nie odpisywać na tamte zaczepne posty, bo jakoś jestem cały czas w nich cytowana i mam wrażenie, że mają na celu wzbudzić we mnie negatywne emocje i poczucie winy. Choć z drugiej strony fascynuje mnie to, że przez 8 miesięcy ktoś się nawet nie ma odwagi przywitać i wypowiedzieć choć w jednym temacie, a jak się go pomija to nagle się odpala i wali postami jak z karabinka - nagle znalazł się czas i język w gębie 🫣

No nic. Jak mówi stare brzydkie przysłowie „nie ruszaj 💩, ono samo uschnie i odpadnie😜”.

Weszłam tutaj usunąć konto, a to tu piszecie nadal jest widoczne i co mi się wyświetla jako ostatnie? Twój wpis, nawet nie chce czytać co mogłyście wcześniej pisać o mnie a cytowałam Twoje bo najbardziej jesteś dla mnie nie miła. I czuje się po prostu traktowana źle nie wiem czy była byś szczęśliwa gdybym ja Cię porównała do brzydkiego przysłowia. Tak nie byłam aktywna bo nie było po co. To że jestem teraz a Wy będziecie mieć inna grupę zbieg okoliczności nie miałam zamiaru i nie mam się o nic prosić. Ciężko było mi wypowiadać jak się nie ma ani jednej rzeczy wyprawkoweh w domu, ubranek, wózka, łóżeczka fotelika, kosmetyków. U mnie dopiero teraz wszystko się tworzy. Więc dopiero teraz moge o cos zapytac powoedziec. I tak jak wyzej, Zgadza się czułam się pominięta. Zanim zaczęłam robic tam " wywody" ile mi osób odpisało tak po prostu po ludzku na moje pytania 2? 3? Ciężko się wkręcić w takich sytuacjach... Bo tak było nie raz tylko że mną. I naprawdę dajcie sobie spokój ze mną. Bo też jestem człowiekiem i jest mi przykro czytając takie wiadomości o sobie. Bo ja do żadnej z Was nic złego nie napisałam, żadnej z Was nie obraziłam i oczekuje tego samego. I cały xzas się zgadzam to nie grupa na messengera zw każdy widzi że jestem zw czytam że czasem coś polubię ale nie jestem aktywna bo nie miałam nic do powiedzenia co mogło by wnieść coś do Waszego życia. Sorry musiałam to z siebie wylac 🤷‍♀️ ja usuwam konto bo i tak nie bycie z Wami i szukanie czegoś innego tutaj nie ma sensu. Miłego wieczoru ❤️
 
Do góry